Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES

LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES X
+
-
=

?
Porosit Tani

LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES

LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES
LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES

LLAMBE PER PASQYREN BASEUS SUNSHINE SERIES

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE PER PASQYREN 

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

FUQIA: 3.5W

TEMPERATURA OPERTIMIT: -10℃- +40℃

KAPACITETI BATERISE: 2200mAh

VOLTAZHI: 5V

VECORI : KA FORME PAK TE LAKUAR NE MENYRE QE TI PERSHTATET CDO PASQYRE,

E DIZENJUAR PER TE NDRICUAR CDO PJESE TE FYTYRES TUAJ,

LLAMBE E PERKYER QE NUK JU DEMTON EDHE LODHE SYTE TUAJ,

E APLIKUESHME KUDO, KARIKOHET ME USB


Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,900 Ulje 12%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%