Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale

Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale

Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale
Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale

Llampe Multifunksionale Per Makeup Me Super Ndriçim Qe Shfaq Ngjyrat Origjinale

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS + HEKUR

NGJYRA E DRITES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

TEMPERATURA E DRITES : 3000K - 6000K

VECORI : •DRITA LED EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE, PA DRITE TE DEMSHME BLU

• DIZAJN I VEÇANTË NË FORMË GJYSMË HËNE, 238 COPË LED ME CILËSI TË LARTË, FUQI TË LARTË 36W DHE INTERPRETIM TË LARTË TË NGJYRAVE, I PËRSHTATSHËM PËR VLOG NË DESKTOP, TRANSMETIM TË DREJTPËRDREJTË TË SALLONEVE TË BUKURISË, PROJEKTE BUKURIE, ETJ.

• BAZE E FORTE DHE E GJATE PER TE GJITHE PERDORIMET,

• MATERIAL ME ALIAZH ALUMINI, JETEGJATE DHE REZISTENTE NDAJ PERDORIMIT DHE KOHES

• TAPA SILIKONI QE E MBAJNE NE VEND, KUNDER RRESHQITJES

• DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

• TEMPERATURA E RREGULLUESHME E NGJYRAVE 3200K-5600K JU LEJON TË KENI LEHTËSISHT DRITË TË NGROHTË OSE DRITË TË FTOHTË DHE 10 NIVELE TË NDRIÇIMIT TË RREGULLUESHËM, MUND TË PLOTËSOJNË NEVOJAT TUAJA PËR DRITË NË KUSHTE TË NDRYSHME PËRDORIMI.

• TRUPI I LLAMBËS MUND TË RROTULLOHET LIRSHËM 360°, JU MUND TË RREGULLONI KËNDIN E NDRIÇIMIT LEHTËSISHT, PA ASNJË BLLOKIM NË REGJISTRIMIN TUAJ TË VIDEOS, SHUMË FLEKSIBËL PËR T'U PËRDORUR.

• MBËSHTETJA E DRITËS METALIKE ME LARTËSI TË RREGULLUESHME 125CM-180CM JU MUNDËSON TË VENDOSNI DRITËN NË DYSHEME PËR PËRDORIM TË QËNDRUESHËM DHE TË PËRSHTATSHËM.

• ME NJË MBAJTËS TELEFONI TË RREGULLUESHËM QË ËSHTË I PAJTUESHËM ME SHUMICËN E TELEFONAVE INTELIGJENTË NË TREG, MUND TA INSTALONI TELEFONIN TUAJ NË DRITË LEHTËSISHT PËR REGJISTRIM VIDEOJE. ME NJË TELEKOMANDË PËR FUNKSIONIM FLEKSIBËL.

Size
Cmimi real Lek 15,500 Oferte Lek 11,500 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%