Llambe LED Magnetike Baseus

Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus
Llambe LED Magnetike Baseus

Llambe LED Magnetike Baseus

Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 3,600 Ulje 20%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE NDRICIMI LED

MARKA : BASEUS

MATERIALI : PC + ALIAZH ALUMINI

HYRJE : DC 5V 

DALJE : 4.5W

KAPACITETI I BATERISE : 1800mAh

KOHA : DRITA NE MAX. RRETH 4 ORE / DRITE E ULET RRETH 24 ORE

NGJYRA E DRITES : E NGROHTE / E BARDHE E NGROHTE / E BARDHE

BUTONI : NEPERMJET PREKJES NDRYSHONI 3 NIVELE NDRICIMI

NGJYRA E TEMPERATURES : 2900K - 5000K

PERMASA : 276 x 42.5 x 35 mm

PESHA : 183g

VECORI : ZGJIDHJA PERFEKTE PER ZYRA TE ERRETA, PER TE MOS JU DEMTUAR SYTE

DIZENJIM ELEGANT DHE SERIOZ, PER CDO AMBIENT,

INSTALIM I LEHTE ME BATERI DHE ME MAGNET PER TA VENDOSUR LEHTESISHT,

BUTONA KONTROLLI ME PREKJE, OPSIONE TE SHUMEFISHTE PER TE NDRICIM SIPAS DESHIRES DHE NEVOJES

DRITA LED EKONOMIKE, JETEGJATE DHE QETESUESE PER SYTE

DIZENJIM MJAFT PRAKTIK I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

MBAHET DHE TRANSPORTOHET LEHTE,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%