Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil

Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil X
+
-
=

?
Porosit Tani

Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil

Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil
Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil
Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil
Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil
Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil
Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil
Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil
Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil
Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil

Llambe Dhe Hidratues Ajri Remax Retro Si Kandil

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE TAVOLINE DHE HIDRATUES

MARKA : REMAX

MATERIALI : ABS + PET

KAPACITETI I BATERISE : 1200mAh

FUQIA : 1.5W

KAPACITETI : 280ml

SASIA E AJRIT NE DALJE : 25 - 40ml/h

TEMPERATURA E LLAMBES : 2800mcd

RREGULLIMI I NDRICIMIT : 1% - 100%

VECORI : LAGESHTIM TE SHPEJTE DHE HIDRATIM DELIKAT,

DIZENJIMI ME LLAMBE NATE QETESUESE TE RREGULLESHME JU NDIHMON TE FLINI ME MIRE,

ZHURME E ULET E CILA NUK JU PENGON KUR PUNONI APO PUSHONI,

PROVEZ ZBULIMI KUNDER DJEGIES DHE THARRJES, FIKJE AUTOMATIKE,

PUNE E PANDERPRERE PER RRETH 3.5 ORE,

KAPACITET MBAJTES PREJ 280ml DHE NJE OUTPUT PREJ 25 - 40ml/ORE,

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%