Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT

LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT X
+
-
=

?
Porosit Tani

LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT

LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT

LLAMBE BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LLAMBE ME INDUKSION 

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

FUQIA: 0.5W

PERMASA : 164*40*39mm

TEMPERATURA OPERTIMIT: -10℃- +40℃

KAPACITETI BATERISE: 500mAh

PESHA: 82g

VECORI : 2 LLAMBE INTELIGJENTE, INDUKSION NE BAZE TE TRUPIT TE NJERIUT,

PARANDALON MBINXEHJEN, NUK JU VRET OSE DEMTON SYTE,

MATERIAL PLASTIK I ZGJEDHUR, TEPER I DURUESHEM

VENDOSET DHE HIQET LEHTESISHT,

PAMJE ELEGANTE SI KRISTAL,

FUQIZOHET NGA NJE KABELL PA QENE NEVOJA PER TE NDERRUAR BATERI.


Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,800 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%