Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360

Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360

Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360
Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360

Leve Kontrolli Wireless Per Xbox 360

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : LEVE LOJRASH (CONTROLLER)

MARKA : MICROSOFT

MODELI : XBOX 360

NGJYRA : E ZEZE

KAPACITETI I BATERISE : 2 x BATERI AA

PERSHTATET ME : XBOX 360 DHE PC

VECORI : SUPORTON LIDHJE ME BLUETOOTH ME PRODUKTET MICROSOFT SI XBOX 360 DHE PC

DIZAJN ERGONOMIK ME MATERIALE TE CILESISE SE LARTE, PER T'IU DHENE KOMFORT GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES,

MOTORRET E INTEGRUAR DRIDHEN SIPAS LOJES QE LUANI DUKE E BERE EKSPERIENCEN TUAJ SA ME REALE,

PAMJE MODERNE DHE ELEGANTE, PA SAKRIFIKUAR PERFORMANCEN,

FUNKSIONON ME 2 BATERI NE STANDARDIT AA ( NUK JANE TE PERFSHIRA )

PERMASA KOMPAKTE DHE PESHE E LEHTE

COLOR
Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 3,000 Ulje 23%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900