Kufje Teke Super Fine Me Bluetooth Remax Pro Ultrathin

Kufje Teke Super Fine Me Bluetooth Remax Pro Ultrathin
Kufje Teke Super Fine Me Bluetooth Remax Pro Ultrathin
Kufje Teke Super Fine Me Bluetooth Remax Pro Ultrathin
Kufje Teke Super Fine Me Bluetooth Remax Pro Ultrathin
Kufje Teke Super Fine Me Bluetooth Remax Pro Ultrathin
Kufje Teke Super Fine Me Bluetooth Remax Pro Ultrathin

Kufje Teke Super Fine Me Bluetooth Remax Pro Ultrathin

Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 2,300 Ulje 15%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.1

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10M

FREKUENCA : 50-10kHz

PERMASAT7.34x 1.43x 0.65 cm

NGJYRA: JESHILE

KONTROLL VOLUMI : PO

NDJESHMERIA : 103dB

BATERIA: 60mAh, 3.7V

MIKROFON : PO

KOHA : NE KARIKIM 1.5 ORE , NE BISEDE RRETH 6 ORE , STANDBY RRETH 150 ORE

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE , SHUME I LEHTE , I DURUESHEM DHE I REHATSHEM,

VESHORE SILIKONI E BUTE , DIZENJIM ELEGANT ,

KAPACITET I LARTE I BATERISE ,

ANULLIM AUTOMATIK ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL ,

MUND TE LIDHET ME DY PAISJE NJEHERESH,

KONTROLL I KAMERES,

RAPORTIM ME ZE PER GJENDJEN E BATERISE

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE ME BLUETOOTH,

DIZENJIM QE PERSHTATET ME KANALIN E VESHIT NUK BIE GJATE VRAPIMIT APO NDONJE AKTIVITETI TJETER FIZIK

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth WIWU
wiwu
Oferte Lek 7,900 Cmimi real Lek 9,000 Ulje 12%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus SiMU S1
baseus
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%