Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Headphones Me Bluetooth P47

Kufje Headphones Me Bluetooth P47 X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Headphones Me Bluetooth P47

Kufje Headphones Me Bluetooth P47
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
Kufje Headphones Me Bluetooth P47

Kufje Headphones Me Bluetooth P47

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH

MARKA : P47

MATERIAL : ABS

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 85 dB

FUQIA NE DALJE : 10W

VERSIONI BLUETOOTH: v5.0

KAPACITETI BATERISE: 200mAh

KOHA: NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE / STANDBY 15 ORE.

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE GJATE OREVE TE GJATA 

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA DHE PER TE KOMUNIKUAR 

DIZENJIM I THJESHTE POR DHE TERHEQES, PO AQ SA BASSI I THELLE QE BOKSET E FUQISHME LESHOJNE,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

VIJNE ME FISHE AUX, KARTE MICROSD EDHE ME BLEUTOOTH,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

Cmimi real Lek 2,500 Oferte Lek 1,200 Ulje 52%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%