Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo

Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo

Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo
Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo

Kufje Teke Me Bluetooth V5.0 Dhe Kapese Xo

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : XO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

KONTROLL VOLUMI : PO

NDJESHMERIA : 90±3dB

MIKROFON : PO

BATERIA : 70mAH

KOHA : NE KARIKIM 1 ORE, NE BISEDE RRETH 10 ORE, STANDBY RRETH 200 ORE

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10M

VECORI : MATERIALI I CILESISE SE LARTE, SHUME I LEHTE, I DURUESHEM DHE I REHATSHEM,

VESHORE SILIKONI E BUTE,

DIZENJIM ELEGANT,

KAPACITET I LARTE I BATERISE,

ANULLIM AUTOMATIK ZHURMASH PER TELEFONATA TE QARTA KRISTAL,

TJETER : BUTON MULTIFUNKISONAL I INTEGRUAR PER NDERRIM MIDIS PAISJEVE,TELEFONATES DHE MUZIKES ,

SINJAL I STABILIZUAR DHE LIDHJE E PANDERPRERE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE ME BLUETOOTH,

DIZENJIM QE PERSHTATET ME KANALIN E VESHIT NUK BIE GJATE ASNJE AKTIVITETI TJETER FIZIK

Cmimi real Lek 3,700 Oferte Lek 2,900 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje