Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning

Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning

Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning
Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning
Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning
Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning
Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning
Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning
Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning
Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning
Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning

Kufje Origjinale Apple Earpods Me Kabell Me Fishe Audio Lightning

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO LIGHTNING

MARKA : APPLE

MODELI : EARPODS

GJATESIA E KABELLIT : 1m

MATERIALI : ABS + TPE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 93.2dB

MIKROFON : PO

VECORI : KUFJE ORIGJINALE TE MARKES APPLE

MBROJTJE E SHKELQYER KUNDER DJERSES DHE UJIT

DIZENJIM INXHINIERIK I VECANTE I FORMES SE KUFJES PER TE RRITUR DALJEN E VOLUMIT DHE ZVOGELUAR ZHURMAT NE MAKSIMUM

MATERIAL I CILESISE SE LARTE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

VESHORE ERGONOMIKE QE PERSHTATET ME VESHIN DHE NUK NDJEHET EDHE PAS MBAJTJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

PAMJE MODERNE ME SHKELQIM,

PERSHTATET GJERESISHT PER PAISJET ME PORTE AUDIO LIGHTNING ME SISTEM iOS 10.0 E SIPER

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE VOLUMIN
COLOR
Cmimi real Lek 4,500 Oferte Lek 2,900 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Apple Origjinale
Oferte
Kabell Usb Origjinal 1m Apple Original Lightning Cable
apple
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%