Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO

Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO

Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO

Kufje Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE  ME KABELL

MARKA : XO

GJATESIA E KABLLIT: 1.2m

PESHA : 11g

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 10000Hz

MIKROFON : PO, HD

FUQIA: 3mw

NDJESHMERIA: 92 + 3 Db

PORTA: AUX 3.5mm

VECORI : MATERIALI SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

DIZENJIM ERGONOMIK ME VESHORE TE REHATSHME PER VESHIN,

VESHORE SILIKONI TE BUTE ME PERMASA TE NDRYSHME PER TU PERSHTATUR ME VESHIN,

ESHTE E QENDRUESHME EDHE GJATE AKTIVITEVE TE NDRYSHME FIZIKE,

TINGULL HI-FI PROFESIONAL DHE BASS TE PERFORCUAR,

MIKROFON TE INTEGRUAR ME ANULLUESH ZHURMASH MUNDESON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

BUTON KONTROLLI PRAKTIK PER MUZIKEN DHE TELEFONATEN,

PAMJE MODERNE PLOT STIL DHE ELEGANCE

Color
Cmimi real Lek 1,000 Oferte Lek 800 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje