Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Me Fishe 1.2m Audio Aux 3.5mm Moxom Vjen Me 3 Koka Te Ndryshme

Kufje Me Fishe 1.2m Audio Aux 3.5mm Moxom Vjen Me 3 Koka Te Ndryshme X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Me Fishe 1.2m Audio Aux 3.5mm Moxom Vjen Me 3 Koka Te Ndryshme

Kufje Me Fishe 1.2m Audio Aux 3.5mm Moxom Vjen Me 3 Koka Te Ndryshme
Kufje Me Fishe 1.2m Audio Aux 3.5mm Moxom Vjen Me 3 Koka Te Ndryshme
Kufje Me Fishe 1.2m Audio Aux 3.5mm Moxom Vjen Me 3 Koka Te Ndryshme
Kufje Me Fishe 1.2m Audio Aux 3.5mm Moxom Vjen Me 3 Koka Te Ndryshme

Kufje Me Fishe 1.2m Audio Aux 3.5mm Moxom Vjen Me 3 Koka Te Ndryshme

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME KABELL ME FISHE AUDIO AUX

MARKA : MOXOM

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

MATERIALI : PC + TPE

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 93.2dB

MIKROFON : PO

VECORI : MBROJTJE E SHKELQYER KUNDER DJERSES DHE UJIT

DIZENJIM INXHINIERIK I VECANTE I FORMES SE KUFJES PER TE RRITUR DALJEN E VOLUMIT DHE ZVOGELUAR ZHURMAT NE MAKSIMUM

MATERIAL I CILESISE SE LARTE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

VESHORE ERGONOMIKE QE PERSHTATET ME VESHIN DHE NUK NDJEHET EDHE PAS MBAJTJES PER NJE KOHE TE GJATE,

MIKROFON HD PER TELEFONATA TE QARTA,

PAMJE MODERNE ME SHKELQIM,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN, MUZIKEN DHE VOLUMIN

Cmimi real Lek 600 Oferte Lek 500 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 5,000 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 23%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth AceFast
acefast
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 6,000 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 20%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie D05
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%