Kufje Headphones Me Super Bass Me Bluetooth V5.0 Moxom

Kufje Headphones Me Super Bass Me Bluetooth V5.0 Moxom
Kufje Headphones Me Super Bass Me Bluetooth V5.0 Moxom
Kufje Headphones Me Super Bass Me Bluetooth V5.0 Moxom
Kufje Headphones Me Super Bass Me Bluetooth V5.0 Moxom
Kufje Headphones Me Super Bass Me Bluetooth V5.0 Moxom
Kufje Headphones Me Super Bass Me Bluetooth V5.0 Moxom
Kufje Headphones Me Super Bass Me Bluetooth V5.0 Moxom
Kufje Headphones Me Super Bass Me Bluetooth V5.0 Moxom

Kufje Headphones Me Super Bass Me Bluetooth V5.0 Moxom

Cmimi real Lek 3,100 Oferte Lek 2,900 Ulje 6%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : MOXOM 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

SENSITIVITETI105+- 3DB

MATERIALI : ABS

DIAMETRI I BOKSIT : 40mm

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

KAPACITETI I BATERISE : 300mAH

KOHA : NE KARIKIM 2 ORE / NE PERDORIM 10 ORE / NE STANDBY 250 ORE

VECORI : BATERIA ME KAPACITET TE LARTE QE MUNDESON DEGJIM PER NJE KOHE TE GJATE,

TEKNOLOGJIA E ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMES JU BEN TE PERQENDRUAR NE BISEDE, MUZIKE APO VIDEO,

OFRON ZE TE QARTE EDHE NE VOLUM TE LARTE,

BASSI PERGJIGJET ME PERPIKMERI,

MIKROFON I INTEGRUAR SIGURON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

VESHORE TE BUTA DHE ZGJATUES SIPAS MADHESISE SE KOKES JU OFROJNE REHATI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

TRANSMETIM I SHPEJTE DHE I QENDRUESHEM ME PAISJET ME BLUETOOTH,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus
baseus
Oferte Lek 9,500 Cmimi real Lek 14,500 Ulje 34%
Oferte
Kufje Headphones Moxom Me Bluetooth V5.0 Dhe Drita Led
moxom
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 19%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth V5.0 Moxom
moxom
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D
moxom
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 2,900 Ulje 7%