Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D

Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D

Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D
Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D
Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D
Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D
Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D

Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : MOXOM 

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

GJATESIA E KABELLIT: 2.2m

MATERIALI : ABS

DIAMETRI I BOKSIT : 50mm

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

VECORI : TEKNOLOGJIA E ANULLIMIT AKTIV TE ZHURMES JU BEN TE PERQENDRUAR NE BISEDE, MUZIKE APO VIDEO,

OFRON ZE TE QARTE EDHE NE VOLUM TE LARTE,

BASSI PERGJIGJET ME PERPIKMERI, VJEN ME VEND PER TF CARD DHE PORTE AUX,

MIKROFON I INTEGRUAR SIGURON TELEFONATA TE QARTA EDHE NE AMBIENTE TE ZHURMSHME,

VESHORE TE BUTA DHE ZGJATUES SIPAS MADHESISE SE KOKES JU OFROJNE REHATI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

TRANSMETIM I SHPEJTE DHE I QENDRUESHEM ME PAISJET ME BLUETOOTH,

DIZENJIM ME PALOSJE ZE PAK VEND DHE LEHTESON MBAJTJEN ME VETE

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,700 Ulje 7%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie H1
baseus
Oferte Lek 6,900 Cmimi real Lek 9,500 Ulje 27%
Oferte
Kufje Headphones Moxom Me Bluetooth V5.0 Dhe Llambe
moxom
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 19%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D
moxom
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 2,900 Ulje 7%