Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO

Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO

Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO
Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO

Kufje Headphones Me Kabell Dhe Fishe Audio Aux 3.5mm XO

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE HEADPHONES ME BLUETOOTH

MARKA : XO

PERMASAT : 174 x 154.8 x 68.3mm

GJATESIA E KABELLIT : 1.2m

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NGJYRA: BLU ME JESHILE / E VERDHE ME TE KUQE

VECORI : KUFJE ME PAMJE FANTASTIKE DHE SUPER CILESI AUDIO,

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA DHE PER TE KOMUNIKUAR 

DIZENJIM I THJESHTE POR DHE TERHEQES, PO AQ SA BASSI I THELLE QE BOKSET E FUQISHME LESHOJNE,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE SIDOMOS PER FEMIJET TUAJ,

VOLUM I KONTROLLUAR PER TE MOS DEMTUAR VESHET E FEMIJEVE TUAJ,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

Color
Cmimi real Lek 3,200 Oferte Lek 2,400 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Headphones
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth Baseus Bowie H1
baseus
Oferte Lek 6,900 Cmimi real Lek 9,500 Ulje 27%
Oferte
Kufje Headphones Moxom Me Bluetooth V5.0 Dhe Llambe
moxom
Oferte Lek 3,000 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 19%
Oferte
Kufje Headphones Me Bluetooth P47
tjeter
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 52%
Oferte
Kufje Headphones Me Fishe Dhe Bass Moxom 3D
moxom
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 2,900 Ulje 7%