Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb

Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb

Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb
Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb

Kufje Gaming Camouflague Me Fishe 3.5mm Me Super Bass Dhe Panel Digjital Rgb

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME FISHE 3.5mm

MODELI : J1

GJATESIA E FISHES AUX : 2.2m

PERMASAT : 200 x 180 x 80mm

PESHA : 315g

FREKUENCA E PERGJIGJES : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 112+-3dB

FUQIA NE DALJE : 30mW MAX

VECORI : KUFJE ME TE CILEN DO TE PROVONI MUZIKEN LUKSOZE DHE CILESINE E TINGULLIT QE OFRON ESKPERIENCEN DHE REHATINE UNIKE GJATE OREVE TE GJATA TE LOJES,

MIKROFON I INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA DHE PER TE KOMUNIKUAR ME SHOKET E SKUADRES,

DIZENJIMI MAHNITES ME KAMOFLAZH ESHTE PO AQ TERHEQES SA DHE BASSI I THELLE QE BOKSET E FUQISHME LESHOJNE,

VESHORE E BUTE DHE E REHATSHME, IDEALE PER PERDORIM EDHE PAS NJE KOHE TE GJATE,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

COLOR
Cmimi real Lek 4,000 Oferte Lek 3,000 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Gaming
Gishteza Nejloni Gaming Per Lojra XO
xo
Lek 900