Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi Wireless

Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi Wireless
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi Wireless
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi Wireless
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi Wireless
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi Wireless
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi Wireless
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi Wireless
Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi Wireless

Kufje Cift Me Bluetooth Moxom Me Mbajtese Karikimi Wireless

Cmimi real Lek 3,100 Oferte Lek 2,500 Ulje 19%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp


PERSHRKIMI I PRODUKTIT

KUJDES : MOS PERDORNI KOKE KARIKIMI TE FUQISHME FAST ,

PERDORNI KOKE NORMALE 2-2.1AEMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : MOXOM

MODELI : AIRPODS

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10 m

KAPACITETI I BATERISE : 40mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES : 300mAh

KOHA PER KUFJET ( NJE KARIKIM I VETEM ) : DERI NË 3 ORË KOHË DËGJIMI, DERI NË 2 ORË KOHË BISEDE

VECORI : CLIESI SHUME E MIRE,

MBAJTESJA E KUFJEVE KARIKOHET EDHE NEPERMJET KARIKIMIT WIRELESS

MBAJTESE KARIKIMI BASHKE ME FISHEN LIGHTNING DHE COVER SILIKONI MBROJTES,

SENSORE INTELIGJENT QE NDJEN NESE KUFJET JANE APO JO TE VENDOSUR NE VESH, SAPO HIQEN NGA VESHI BEJNE PAUSE,

PËR TË RREGULLUAR VOLUMIN, NDRYSHUAR KËNGËN, PËR TË BËRË NJË TELEFONATË OSE PËR TË MARRË UDHËZIME, THJESHT PREKNI DY HERË PËR TË AKTIVIZUAR SIRI.

PERDOREN LIRSHEM NJERA APO TE DY KUFJET NJEHERESH DHE MUND TE LUANI OSE KALONI PERPARA KUR DEGJONI MUZIKE VETEM ME NJE PREKJE TE DYFISHTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje