Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO

Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO

Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO
Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO

Kufje Cift Me Bluetooth 5.3 XO

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : XO

VERSIONI I BLUETOOTH-IT: V5.3

DISTANCA E TRANSMETIMIT: RRETH 10m

KAPACITETI I BATERISE: 80mAh

KAPACITETI I BATERISE SE MBAJTESES: 300mAh

PERMASA : 135 x 50 x 30mm

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE TELEFONATE RRETH 4 ORE / NE MUZIKE RRETH 8 ORE

VECORI: MODELI ME I FUNDIT I KUFJEVE ME STEREO TE VERTETE,

BLUETOOTH 5.3 MUNDESON LIDHJE ME TE SHPEJTE DHE TRANSMETIM ME TE QENDRUESHEM,

CILESI E SHKELQYER E ZERIT, BASS I FORTE DHE TINGULL I QARTE,

JETEGJATESI E BATERISE, BATERI LITIUMI E INTEGRUAR ME KAPACITET TE MADH JU OFRON RRETH 24 ORE NE PERDORIM,

E LEHTE DHE ME PERMASA PRAKTIKE, KUFJET JANE TE PERSHTATSHME PER T'U MBAJTUR LEHTE NE XHEP DHE E LEHTE PER T'U TRANSPORTUAR KUDO ME JU,

PERDORIM I THJESHTE PRAKTIK ME PREKJE

KARIKONI SHPEJT KUFJET PLOTESISHT DERI NE 2 HERE ME MBAJTESEN E KARIKIMIT

Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,200 Ulje 37%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kufje