Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth

Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth

Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth
Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth

Karikues Wireless Me Drite LED RGB Dhe Boks G Me Bluetooth

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKIM WIRELESS ME DRITE LED & BOKS

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE : 12V - 2.5A

DALJE WIRELESS : 5W / 7.5W / 10W / 15W

FUQIA E BOKSIT : 3W

PERMASAT : 225 x 82 x 230mm

VECORI : DIZENJIM MODERN ELEGANT ME PAMJE DEKORATIVE FANTASTIKE,

NJOHJE INTELIGJENTE TE PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

KARIKIM I SHPEJTE WIRELESS DERI NE 15W,

PLOT 256 MODALITETE TE DRITES RGB PER NJE ATMOSFERE TE PERSOSUR,

PERDORNI APLIKACIONIN PER TE RREGULLUAR NGJYRAT, VOLUMIN DHE VEÇORI TE TJERA

PRODUKT IDEAL DHE I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT, ZYRE, SHTEPI, HOTEL ETJ.

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,300 Ulje 41%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%