Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch

Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch

Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch
Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch
Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch
Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch
Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch
Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch
Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch
Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch
Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch
Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch
Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch

Karikues Wireless Magnetik 5w Per Ore Inteligjente Samsung Gear S3 Smart Watch

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES MAGNETIK PER SAMSUNG GEAR S3

MATERIALI : PC + TPU + TPE

FUQIA OUTPUT: 5W Max

I PERSHTATSHEM PER : ORAT INTELIGJENTE ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS SAMSUNG GEAR S3

VECORI : DIZENJIM I PERKRYER DHE I HOLLE, ELEGANT DHE SERIOZ,

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN,

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE,

I PAJISUR ME MAGNETE TE FUQISHEM QE LIDHEN DERI NE NJE DISTANCE PREJ 8mm PER T'U PERSHTATUR ME SAMSUNG GEAR S3,

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

KARIKIM I PASTER DHE I SIGURT, ME EFIKASITET TE LARTE PER TE MOS HARXHUAR ENERGJI,

Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,500 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%