Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w

Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w

Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w
Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w
Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w
Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w
Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w
Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w
Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w
Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w

Karikues Wireless Pro 2 Ne 1 Per Smartphone Edhe Airpods Baseus Black 15w

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 2 NE 1

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + XHAM I TEMPERUAR + PC

FUQIA OUTPUT: 15W Max

INPUT: 9V/ 2A

PESHA: 130.3g

PERFSHIHET: EDHE 1 KABELL TYPE-C

DISTANCA E KARIKIMIT: DERI NE 10mm

PERMASAT: 160mm*80mm*7.3mm

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM I PERKRYER DHE I HOLLE,

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE

KARIKIMI 2 NE 1 PER SMARTPHONE EDHE PER AIRPODS,

INDIKATOR ME PANEL DIGJITAL QE TREGON STATUSIN E PUNES SE KARIKUESIT

MBESHTETESE PREJ SILIKONI SIGURON QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU VENDOSET

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT, VJEN BASHKE ME FISHE TYPE-C NE PAKETIM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

PER TELEFONAT iPHONE 11 E SIPER, GALAXY S8 EDHE SIPER, HUAWEI, XIAOMI

Cmimi real Lek 4,200 Oferte Lek 3,500 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%