KARIKUES INTELIGJENT WIRELESS ME MAGNET BASEUS WIRELESS CHARGER 15W

Lek 3,800 Lek 4,000

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES WIRELESS 

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + XHAM I TEMPERUAR

FUQIA OUTPUT: 15W Max

INPUT: 5V - 2A / 9V- 2A / 12V - 1.5A

PERMASAT: 93 x 93 x 6.2mm

I PERSHTATSHEM PER : PAISJET ME TEKNOLOGJI KARIKIMI WIRELESS, PER PAISJET E TJERE DUHET SHTESE MARRES KARIKIMI WIRELESS

VECORI : DIZENJIM I PERKRYER DHE I HOLLE,

MATERIAL METALIK ME SIPERFAQE XHAMI PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE PAMJE FANTASTIKE,

VENDOSJE E PERKRYER E MAGNETEVE PER EFIKASITET KARIKIMI ME TE LARTE, VECANERISHT PER SERINE E IPHONE 12,

BOBINA TE PAVARURA QE NUK INTERFEROJNE ME NJERA TJETREN,

NJOHJE INTELIGJENTE PER KARIKIM TE SIGURTE

KARIKIM I SHPEJTE DERI NE 15W, I PERSHTATSHEM ME TEKNOLOGJINE QC/PD

INDIKATOR ME DRITE LED QE TREGON STATUSIN E PUNES SE KARIKUESIT

MBESHTETESE PREJ SILIKONI SIGURON QENDRUESHMERI NE SIPERFAQEN KU VENDOSET

MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ PERDORMIT

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

Dust or wipe clean with a cloth dampened with water once a week. Be sure not to leave water spots on the surface. These water spots will dry and could possibly leave permanent marks. Clean stains/spots using the following steps: Dampen a soft cloth with a mixture of hot water and liquid dishwashing detergent. Wring the cloth as much as possible to remove excess liquid. Rub the surface lightly in a circular motion. Dry the surface immediately with a clean, soft towel.