KARIKUES CELULARI ORIGJINAL ME NJE PORTE DHE KARIKIM TE SHPEJTE SAMSUNG FAST CHARGE ME FISHE TYPE-C OSE MICRO

Zbritje 32%

COLOR: WHITE
FISHA: TYPE-C
Çmimi:
Lek 1,300 Lek 1,900
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi