Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P

Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P

Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P
Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P
Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P
Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P
Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P
Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P
Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P
Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P
Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P
Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P
Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P
Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P

Kamera E Jashtme Sigurie Per Shtepi Xiaomi 1080P

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KAMERA SIGURIE PER SHTEPI 360° XIAOMI

MARKA : XIAOMI

MENYRA E LIDHJES : WI-FI

PERMASAT : 122mm x 102mm x 52.7mm

PESHA : 273g

FUQIA HYRESE : 5V - 2A

KAPACITETI I BATERISE : 5700mAh

REZOLUCIONI : FULL HD ( 1080P )

GJERESIA E KENDIT TE SHIKIMIT : 130°

ENKODIMI I VIDEOS : H.265

TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT : -20° DERI NE 50°

MEMORIA PER REGJISTRIM : KARTE MICROSD ( DERI NE 32GB )

VECORI : CILESI FULL HD SUPER E QARTE E IMAZHIT, AI E PERMIRESUAR

E PERMIRESUAR ME 3 MILIONE PIKSELE PER NJE PAMJE EDHE ME TE QARTE
KAMERA E SIGURISE PER SHTEPI MI 360°  E PERMIRESUAR DERI NE REZOLUCION 1920 × 1080, PER QARTESI NE ÇDO MOMENT.

APERTURE E MADHE F1.4 DHE LENTE 6P PER NJE PERVOJE TE SHKELQYER IMAZHI
LENTJA ME APERATURE TE MADHE F2.1 LEJON QE TE HYJE DUKSHEM ME SHUME DRITE, DUKE KAPUR IMAZHE TE DETAJUARA EDHE NE KUSHTE ME DRITE TE ULET; LENTJA PLOTESISHT E PERMIRESUAR REDUKTON NE MENYRE EFEKTIVE PERTHYERJEN E DRITES PER IMAZHE ME TE QARTA DHE ME TE DETAJUARA

VIZION NATE I PERMIRESUAR ME RREZE INFRA TE KUQE PER IMAZHE TE QARTA EDHE NE DRITE TE ULET
8 DRITA INFRA E KUQE 940NM PA SHKELQIM TE KUQ TE DUKSHEM, JU LENE JU DHE FAMILJEN TUAJ TE FLINI TE PASHQETESUAR; PERMBAN NJE SENSOR IMAZHI ME NDJESHMERI TE LARTE DHE SHFAQ VIDEO TE QARTE DHE NE DRITE TE ULET.

KEND LENTE I GJERE PER FUSHEPAMJE SA ME TE MADHE DHE MONITORIM TE GJITHANSHEM
KEND I GJERE PREJ 130° JU LEJON TE KONTROLLONI ME KUJDES DIREKT NGA APLIKACIONI MI HOME, NGA KU MUND TE SHIHNI GJITHÇKA

MBUROJE FIZIKE ME NJE PREKJE PER MBROJTJEN E PRIVATESISE PERSONALE
KUR NUK DESHIRONI QE KAMERA TE MONITOROJE, MUND TE AKTIVIZONI MBUROJEN FIZIKE PERMES APLIKACIONIT MI HOME.
PASI TE AKTIVIZOHET, LENTET E KAMERES DO TE RROTULLOHEN AUTOMATIKISHT POSHTE BRENDA KASES PER TE MBROJTUR PRIVATESINE TUAJ

LIDHJE WI-FI ME DY BREZA, PA VONESA
SUPORTON LIDHJET WI-FI ME BANDE TE DYFISHTE 2,4 GHZ/5 GHZ, REDUKTON INTERFERENCEN NE SINJAL, PERMIRESON SHPEJTESINE E TRANSMETIMIT DHE SIGURON NJE LIDHJE ME TE QENDRUESHME PA NGECJE APO VONESA

LIDHJE BLUETOOTH MUNDESON LIDHJE INTELIGJENTE
KAMERA E SIGURISE SHTEPIAKE MI 360° MUND TE LIDHET ME BLUETOOTH DHE ME ANE TE APLIKACIONIT MI HOME JU MUND TE LIDHNI PAJISJEN TUAJ ME PAJISJE TE TJERA INTELIGJENTE XIAOMI

SHIKIM PA PROBLEME QE KURSEN MEMORIE
TEKNOLOGJIA E KODIMIT TE VIDEOVE TE GJENERATES SE RE H.265 MUNDESON REGJISTRIM TE NJEJTE DHE CILESOR PA NDRYSHIM NE KUSHTET E RRJETIT, KURSEN MEMORIE DHE OFRON NJE PAMJE TE QARTE DHE TE DETAJUAR.
VIDEOT H.265 KERKOJNE VETEM 50% TE HAPESIRES SE RUAJTJES QE KERKOHET PER VIDEOT TRADICIONALE H.264 ME TE NJEJTEN CILESI

SUPORTON MBIKQYRJEN NE DISTANCE NE PAJISJE TE SHUMTA DHE ME SHPEJTESI DERI NE 16×.
SPUPORTON MBIKQYRJEN NE DISTANCE NE PAJISJE TE SHUMTA DUKE PERFSHIRE TELEFONAT INTELIGJENTE DHE TABLETET.
SHPEJTESIA E RIPRODHIMIT 1×/4×/16× NEPERMJET APLIKACIONIT MI HOME/XIAOMI HOME PER HISTORIKUN E VIDEOVE TE RUAJTUR NE KARTEN MICRO SD.
KURSENI KOHE DHE PERPJEKJE ME SHFLETIM TE SHPEJTE DHE TE LEHTE.

SUPORTON MONTIMIN STANDARD DHE KOKE POSHTE, ME RROTULLIM TE EKRANIT 180°
PERFSHIN AKSESORE BAZE ME VIDE PER INSTALIM TE LEHTE. PER MONTIM KOKEPOSHTE, RROTULLOJENI EKRANIN NE CILESIMET E KAMERES PER TE SHFAQUR PAMJET NORMALISHT

TRE METODA TE RUAJTJES PER RRITJEN E SIGURISE
MBESHTET TRE METODA RUAJTJEJE, NJE KARTE LOKALE MICRO SD, PAJISJE NAS DHE CLOUD, NE MENYRE QE TE MUND TE RUANI PAMJET DHE TE DHENAT TUAJA ME QETESI.
1. KARTE LOKALE MICRO SD DERI NE 32 GB HAPESIRE ​​RUAJTESE
2. VIDEO REZERVE HISTORIKE NAS NGA KARTA MICRO SD
3. REGJISTRIM DHE RUAJTJE PER 7 DITE NE RE PER VIDEOT ME LEVIZJE NGA MOTION SENSOR

AKTIVIZO KAMEREN TENDE TE SIGURISE NE TRE HAPA TE THJESHTE
1. SHKARKONI APLIKACIONIN MI HOME
2. AKTIVIZONI KAMEREN E SIGURISE SHTEPIAKE
3. HAPNI APLIKACIONIN, KERKONI DHE LIDHENI ME PAJISJEN PER TA PERDORUR NORMALISHT

Cmimi real Lek 18,900 Oferte Lek 13,000 Ulje 31%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%
Oferte
Trekembesh ( Tripod ) Me Drite LED Profesionale
tjeter
Oferte Lek 6,300 Cmimi real Lek 7,500 Ulje 16%