Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Usb 1m Moxom Ne Micro / Lightning & Type-c 2.4a

Kabell Usb 1m Moxom Ne Micro / Lightning & Type-c 2.4a X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Usb 1m Moxom Ne Micro / Lightning & Type-c 2.4a

Kabell Usb 1m Moxom Ne Micro / Lightning & Type-c 2.4a
Kabell Usb 1m Moxom Ne Micro / Lightning & Type-c 2.4a
Kabell Usb 1m Moxom Ne Micro / Lightning & Type-c 2.4a
Kabell Usb 1m Moxom Ne Micro / Lightning & Type-c 2.4a
Kabell Usb 1m Moxom Ne Micro / Lightning & Type-c 2.4a

Kabell Usb 1m Moxom Ne Micro / Lightning & Type-c 2.4a

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : USB KABELL

MARKA : MOXOM

GJATESIA : 1m

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

FISHA : MICRO USB / LIGHTNING & TYPE-C

PERSHTATJA : TELEFONAT ME PORTE KARIKIMI MICRO DHE TYPE-C PER PAJISJET ANDROID / ME PORTE LIGHTNING PER IPHONE DHE IPAD

TJETER : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KOKA CILESORE ALUMINI TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KARIKIM SHUME TE SHPEJTE E TE STABLILIZUAR,

KARIKON DHE TRANSMETON TE DHENA NJEKOHESISHT ME SHPEJTESI 

Size
Cmimi real Lek 1,100 Oferte Lek 700 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Kabëll Karikimi
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 36%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Type-C 100W
baseus
Oferte Lek 1,400 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 44%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus USB Ne Lightning
baseus
Oferte Lek 2,300 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 23%
Oferte
Kabell Karikimi Baseus Type-C Ne Lightning 20W
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Kabell Karikimi WK Type-C Ne Lightning 20W
remax
Oferte Lek 600 Cmimi real Lek 1,300 Ulje 54%