Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c

Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c

Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c
Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c

Kabell Usb Baseus Me Panel Digjital Ne Forme C Lightning & Type-c

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL USB ME PANEL DIGJITAL NE FORME C

MARKA : BASEUS

MODELI : CALCD-01

GJATESIA : 1m

MATERIALI : ALIAZH ZINKU + POLIESTER

DALJE : 2.4A FAST CHARGE

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING DHE TYPE-C

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE TRANSMETIM TE DHENASH

VECORI : 30 MINUTA PAS KARIKIMIT TE PLOTE FIKET AUTOMATIKISHT,

MBRON BATERINE DHE PAISJEN,

RREGULLON KORENTIN SIPAS NEVOJES SE PAISJES,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

KORDON ME POLIESTER TE THURRUR, I FORTE DHE I DURUESHEM, NUK NGATERROHET,

TELA BAKTI TE PASTER ME AFTESI TE LARTE TRANSMETIMI,

NYJE TE PERFORCUARA KUNDER DEMTIMIT NGA PERTHYERJA,

KONTAKTE NE DY ANET PER LEHTESI PERDORIMI,

INDIKATOR ME PANEL DIGJITAL QE TREGON STATUSIN E KARIKIMIT,

KOKA TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT PREJ ALIAZHI TE ZINKUT,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME PORTE LIGHTNING 

Size
Color
Cmimi real Lek 2,000 Oferte Lek 1,000 Ulje 50%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga KABELL USB LIGHTNING
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%
Oferte
Kabell Usb Origjinal 1m Apple Original Lightning Cable
apple
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Usb Kabell 4 Ne 1 Baseus I Lakueshem Fast Charge
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%