KABELL USB 1m MOXOM LIGHTNING / MICRO DHE TYPE-C 2.4A ME PROTOKOLL 3.0 ME CIP INTELIGJENT QE FIKET 30 MINUTA PASI KARIKOHET PLOTESISHT TELEFONI DUKE RUAJTUR BATERINE NGA MBINGARKIMI

Zbritje 11%

Size: LIGHTNING
Çmimi:
Lek 800 Lek 900
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi