Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c

Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c X
+
-
=

?
Porosit Tani

Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c

Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c
Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c
Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c
Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c
Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c
Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c
Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c
Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c
Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c

Kabell Karikimi Usb 1m Xo Lightning / Micro & Type-c

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL KARIKIMI USB 

MARKA : XO

GJATESIA : 1m

PERSHTATET ME : PASIJET ME PORTE LIGHTNING, MICRO DHE TYPE-C

NGJYRA : E ZEZE DHE E BARDHE

DALJE: 5V / 2.4A

VECORI : TE DURUESHME NDAJ PERDORIMIT DHE DEFORMIMIT,

TEPER REZISTENT NDAJ THYERJES DHE PERDORIMIT TE PERDITSHEM,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

BERTHAMA PREJ FIJESH BAKRI TE PASTER MUNDESOJNE KARIKIM DHE TRANSMETIM TE SHPEJTE E TE STABILIZUAR TE DHENASH,

KONTAKTE NE TE DY ANET PER ME SHUME LEHTESI NE PERDORIM,

PAMJE MODERNE PLOT LUKS NE NGJYRE TE ZEZE DHE TE BARDHE.

MODELI
Cmimi real Lek 700 Oferte Lek 500 Ulje 29%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga KABELL USB LIGHTNING
Oferte
Kabell Usb Cafule Baseus Lightning / Micro / Type-c 1m
baseus
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 1,500 Ulje 53%
Oferte
Kabell Usb Origjinal 1m Apple Original Lightning Cable
apple
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Usb Kabell 4 Ne 1 Baseus I Lakueshem Fast Charge
baseus
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,700 Ulje 29%