Kabell Hdmi Ne Vga 1m Baseus Vetem Hdmi-Vga (Jo Anasjelltas Vga Ne Hdmi)

Kabell Hdmi Ne Vga 1m Baseus Vetem Hdmi-Vga (Jo Anasjelltas Vga Ne Hdmi)
Kabell Hdmi Ne Vga 1m Baseus Vetem Hdmi-Vga (Jo Anasjelltas Vga Ne Hdmi)
Kabell Hdmi Ne Vga 1m Baseus Vetem Hdmi-Vga (Jo Anasjelltas Vga Ne Hdmi)
Kabell Hdmi Ne Vga 1m Baseus Vetem Hdmi-Vga (Jo Anasjelltas Vga Ne Hdmi)
Kabell Hdmi Ne Vga 1m Baseus Vetem Hdmi-Vga (Jo Anasjelltas Vga Ne Hdmi)
Kabell Hdmi Ne Vga 1m Baseus Vetem Hdmi-Vga (Jo Anasjelltas Vga Ne Hdmi)
Kabell Hdmi Ne Vga 1m Baseus Vetem Hdmi-Vga (Jo Anasjelltas Vga Ne Hdmi)

Kabell Hdmi Ne Vga 1m Baseus Vetem Hdmi-Vga (Jo Anasjelltas Vga Ne Hdmi)

Cmimi real Lek 2,600 Oferte Lek 2,200 Ulje 15%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KABELL ADAPTOR HDMI

MARKA : BASEUS

GJATESIA : 1m

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI, VESHJE ME FIJE NEJLONI TE ENDURA, BERTHAME ME FIJE BAKRI

PERDORIMI : PER TRANSMETIM FIGURE, VIDEO DHE ZERI NGA PAJISJET CELULARE NE PAJISJET ME PORTE HDMI ( EKRANE, TELEVIZORE ETJ )

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE PREMIUM, VESHJE ME FIJE TE ENDURA PER JETEGJATESI DHE SIGURI MAKSIMALE, 

REFRESH RATE 30HZ, CILESIA E IMAZHIT 1080p,

KOKA CILESORE ALUMINI JASHTEZAKONISHT TE DURUESHME NDAJ OKSIDIMIT, DEFORMIMIT DHE PERDORIMIT TE GJATE,

BERTHAME PREJ FIJESH BARKI TE PASTER MUNDESON KALIM TE SHPEJTE TE FIGURES DHE ZERIT,


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%