Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus Per Makine Dhe Kudo

Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus Per Makine Dhe Kudo
Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus Per Makine Dhe Kudo

Jastik Multifunksional Memory Per Qafen Baseus Per Makine Dhe Kudo

Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 2,200 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI

EMRI : JASTIK KUNDER DHIMBJES

MARKA : BASEUS

MATERIALI : MEMORY

PERMASA : 155 x 310 x 100

NGJYRA : BLACK

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

JASTIKU I PERKRYER PER UDHETIMET ME MAKINE,

NUK DO KENI ME DHIMBJE TE KOKES, MESIT APO QAFES,

ME MATERIAL MEMORY QE MERR FORMEN E TRUPIT TUAJ,

MUND TA PERDORNI KUDO DHE PER KEDO, SI PER RRITUAR ASHTU EDHE FEMIJE.

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Aksesore Shtepie
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Fshese Pastrimi Me Vakum Xo Me Bateri Ose Kabell
xo
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,600 Ulje 31%