Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Hekur Me Avull 1500W

Hekur Me Avull 1500W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Hekur Me Avull 1500W

Hekur Me Avull 1500W
Hekur Me Avull 1500W
Hekur Me Avull 1500W
Hekur Me Avull 1500W
Hekur Me Avull 1500W
Hekur Me Avull 1500W

Hekur Me Avull 1500W

Pershkrimi

EMRI: HEKUR ME AVULL

MARKA: XO

FUQIA: 1500W

NGJYRA: E BARDHE

KAPACITETI I DEPOZITES SE UJIT: 300ml

VECORI: PERDORIM PRAKTIK SUPER I LEHTE ME VETEM NJE DORE,

HEKUROSJE NE CAST PAS I LAGUR RROBAT,

IDEALE PER SHTEPI OSE UDHETIM,

ME KAPACITET TE LARTE TE DEPOZITES SE UJIT PER HEKUROSJE TE  DERI NE 10 RROBA ME NJE MBUSHJE


 

Cmimi real Lek 3,800 Oferte Lek 2,900 Ulje 24%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Kamera Sigurie Per Shtepi Hoco
hoco
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 22%
Oferte
Ore Inteligjente Me Bluetooth Si Apple Watch
hoco
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 5,500 Ulje 11%
Oferte
Trekembesh (Tripod) Me 12 Drita LED Te Palosshme
tjeter
Oferte Lek 17,000 Cmimi real Lek 18,900 Ulje 10%