Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg

Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg
Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg
Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg
Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg

Super Kufje Me Bluetooh Remax Me Porte Type-c Per Lojra Si Pubg

Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,000 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KUFJE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FISHE TYPE-C: 1.2m

FREKUENCA : 20 - 20000Hz

NDJESHMERIA : 100±3dB

MIKROFON : PO, HD

VECORI : VESHORE SUPER E BUTE ME VESHJE LEKURE,

NUK NDJENI LODHJE A PO DHIMBJE VESHI EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE,

DIZENJIM PER ANULLIMIN E ZHURMAVE,

BOKSE ME CILESE TE LARTE OFROJNE TINGULL TE QARTE DHE BASS TE FUQISHEM,

MUND TE LIDHET NJEHOHESISHT ME DY PAISJE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET E BLUETOOTH-IT TE DISPONUESHME NE TREG ME SISTEM OPERATIV iOS DHE ANDROID,

MUNDESON LIDHJEN DHE NEPERMJET PORTES TYPE-C

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Kufje