Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO

DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO X
+
-
=

?
Porosit Tani

DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO

DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO
DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO

DRON QUADCOPTER SJRC F11 PRO

**Shikoni videon ne fund te pershkrimit**

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRON QUADCOPTER

MARKA : SJRC F11 

MODELI : F11 PRO GPS FPV 5.8GHz 2K RTF

KAPACITETI I BATERISE : 2500mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4.5 ORE / NE FLUTURIM RRETH 26 - 29MINUTA

LARTESIA : 100-120m 

DISTANCA E TRANMETIMIT : RRETH 600m ( PA PENGESA )

DISTANCA E TRANSMETIMIT 5G : RRETH 400 - 500m ( PA PENGESA )

DISTANCA E NDJEKJES AUTOMATIKE ME GPS : RRETH 30m

DISTANCA E FOTOS / VIDEO ME SHENJA DUARSH : RRETH 1 - 3m

TELEKOMANDA : ME TANSMETUES 2.4GHz, KUNDER INTERFERENCES PERMASAT E SUPORTUARA PER TELEFONIN 4.7 DERI NE 6.5 INÇ

BATERI PER TELEKOMANDEN : E RIKARIKUESHME, 300mAH

PERMASA E DRONIT ( I PALOSUR ) : 176 x 105 x 80mm

PERMASA E DRONIT ( I HAPUR ) : 445 x 405 x 80m

PESHA: 450GR

REZOLUCIONI I VIDEOS: 2K 2592 x 1520P

REZOLUCIONI I FOTOS: 2K 2592 x 1520P

MOTORI: 1806 RROTULLIME TE VAZHDUESHME

FREKUENCA E FOTOVE: 25 fps

GPS ME NDIQ NGA PAS : RRETH 30 METRA 

SISTEMET E PROGRAMEVE  TE TELEFONAVE : iOS 8.0 OSE ME TE VONSHEM  OSE  ANDROID  4.4.4 OSE ME TE VONSHEM

VEND I POSACME PER RREGJISTRIM VIDEO : MicroSD (NUK PERFSHIHET KARTA NE PAKETIM)

PAKETIMI PERFSHIN :

  • 1 x SJRC F11 GPS FPV 5.8GHz 1080P RTF
  • 1 x PULT KOMANDIMI 
  • 1 x BATERI
  • 1 x KABELL KARIKIMI
  • 4X HELIKA RREZERVE 

VECORI : PALOSET PER TE ZENE ME PAK VEND

KAMERA WIFI 2.7K ( 2592 x 1520 ) ME FUSHEPAMJE TE GJERE 120 GRADE,

KAMERA FANTASTIKE, E RROTULLUESHME 90 GRADE SIGURON VIDEO CILESORE NE KOHE REALE, 

TRANSMETON VIDEON TEK TELEFONI JUAJ  LIVE ME REZOLUCION 720P PA NGECJE DHE VONESA,

RUAN LARTESI TE QENDRUESHME FALE SENSORIT PER PRESIONIN BAROMETRIK, 

POZICIONIM ME GPS SIGURON VENDODHJE TE SAKTE TE DRONIT,

RIKTHIM AUTOMATIK NE VENDIN E NISJES VETEM ME NJE BUTON,

FUNKSIONI HIGHT/LOW REAGON SHPEJTE,

RROTULLIM 360° PER VIDEO FANTASTIKE,

BUTON PER RUAJTJEN E LARTESISE DHE ULJEN

ESHTE I PAJISUR ME GPS PER LEVIZJE TE LEHTE, DUKE PERMIRESUAR CILESINE E

REGJISTRIMEVE TUAJA. DO TE JENI NE GJENDJE TE BENI REGJISTRIME TE GJURMIMIT

OSE TE GJURMONI NJE RRUGE NE NJE MENYRE TE SAKTE, TE GJITHA ME NJE CILESI

SPEKTAKOLARE TE IMAZHIT

FALE KRAHEVE TE SAJ TE PALOSSHEM JU MUND TA BARTNI ATE NE NJE CANTE SHPINES  PER TE REGJISTRUAR KUDO QE DESHIRONI. PERVEÇ KESAJ, FALE MOTOREVE TE SAJ PA FURÇA ATO OFROJNE REZISTENCE ME TE MIRE DHE JANE ME TE FUQISHEM, KESHTU QE ATO PESHOJNE ME PAK DHE KANE NJE SHPERNDARJE ME TE MIRE TE NXEHTESISE NJE DRON I JASHTEZAKONSHEM. GPS I RI SJRC F11 PRO GPS FPV 5.8GHZ 2K RTF KA NJE GPS SPEKTAKOLARE QE LEJONMENYRA ME PRECIZE TE FLUTURIMIT QE SJELLIN ESTETIKE ME TE MIRE NE VIDEOT TUAJA

PA SHUME PERPJEKJE. EDHE NESE NUK KENI NJE KONTROLL TE JASHTEZAKONSHEM MANOVRIMI, ME SJRC F11 PRO, JU MUND TE FLUTURONI RRETH NJE PIKE QENDRORE, TE BENI REGJISTRIME ME NJE PLAN GJURMIMI OSE TE KOMPLOTONI NJE RRUGE PER TE BERE FLUTURIMIN ASHTU SIÇ DESHIRONI. PERVEÇ KESAJ, AJO KA NJE REZOLUTE TE KAMERES 2K,

NJE APARAT FOTOGRAFIK I AFTE PER TE KAPUR IMAZHE DHE VIDEO MAHNITESE ME VIZION AJROR.

ME KONTROLLIN E LARTESISE DHE KONTROLLIN E GJESTEVE . KONTROLLI I LARTESISE LEJON QE DRONI TE FLUTUROJE QENDRUESHEM PA DESTABILIZUES.

E PERKRYER PER TE FLUTURUAR NE AMBIENTE TE MBYLLURA PA U NGRITUR SHUME LART. ME SJRC F11 PRO GPS FPV 5.8GHZ 2K RTF DO TE JENI NE GJENDJE TE MENAXHONI FLUTURIMIN ME GJESTE. KY DRON ESHTE NE GJENDJE TE NJOHE DISA GJESTE DORE PER T'I INTERPRETUAR

ATO SI KOMANDA KONKRETE. IMAGJINONI TE TREGONI DOREN TUAJ TE DJATHTE PER TE FILLUAR . REGJISTRIMIN PA PREKUR ASNJE BUTON. SHIJONI FLUTURIMET ME SPEKTAKOLARE ME RTF TE RI SJRC F11 PRO GPS FPV 5.8GHZ 2K QE MUND TE GJENI NE WWW.KONEKTA.AL

 

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS  DHE MBAHET NE BEGINNER  MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR )SA TJA MERRNI DOREN , KJO BEN QE MOS TJU IKI LARG. JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE.  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA. SHIKONI DHE VIDEO PERDORIMI NE YOUTUBE 

 

 

Cmimi real Lek 36,000 Oferte Lek 28,500 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter SJRC F7 4K
sjrc
Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%