Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo

Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo X
+
-
=

?
Porosit Tani

Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo

Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo

Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe t'jua  shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 dhe ju lutemi te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online.

PERSHRKIMI

EMRI: DRON

MARKA: DJI

MODELI: AIR 3

**DRONI**

PESHA: 720g

PERMASA ( I PALOSUR ): 207 x 100.5 x 91.1mm

PERMASA ( I HAPUR ): 258.8 x 326 x 105.8 mm

SHPEJTESIA NE NGJITJE: 10m/s ( 36km/h )

SHPEJTESIA NE ULJE: 10m/s ( 36km/h )

SHPEJTESIA NE ECJE: 21m/s ( 76km/h )

LARTESIA MAKSIMALE: 6km mbi nivelin e detit

LARGESIA MAKSIMALE: 32km

REZISTENCA NDAJ ERES: ≤43km/h

KOHA E FLUTURIMIT: RRETH 46 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT: GPS + GALILEO + BEIDOU

FREKUENCA E OPERIMIT: 2.4 - 5.8GHz

MOTORI: 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**KAMERA** 

KAMERA WIDE-ANGLE:

 • SENSORI I IMAZHIT: 1/1.3" CMOS
 • PIKSEL EFEKTIV: 48MP
 • KENDI I LENTES: 84°
 • GJATESIA FOKALE: 24mm
 • APERATURA: f/1.7
 • FOKUSI: 1m - ∞
 • SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES: 1/8000-2 s & 1/16000-2s

KAMERA MEDIUM TELE:

 • SENSORI I IMAZHIT: 1/1.3" CMOS
 • PIKSEL EFEKTIV: 48MP
 • KENDI I LENTES: 3
 • GJATESIA FOKALE: 70mm
 • APERATURA: f/2.8
 • FOKUSI: 3m - ∞
 • SHPEJTESIA E KAPJES SE DRITES: 1/8000-2 s & 1/16000-2s

REZOLUCIONI I FOTOS:

 • KAMERA WIDE-ANGLE: 8064 x 6048
 • KAMERA MEDIUM TELE: 8064 x 6048

ISO : 100-3200 & 100-6400

FORMATI I FOTOS: JPEG / DNG ( RAW )

REZOLUCIONI I VIDEOS:

 • KAMERA WIDE-ANGLE: 
  • 4K: 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 100 FPS )
  • FHD: 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 100 / 200 FPS )
  • 2.7K VERTIKALE: 1512 x 2688 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
  • FHD VERTIKALE: 1080 x 1920 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
  • KAMERA MEDIUM TELE:
   • 4K: 3840 x 2160 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 100 FPS )
   • FHD: 1920 x 1080 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 100 / 200 FPS )
   • 2.7K VERTIKALE: 1512 x 2688 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )
   • FHD VERTIKALE: 1080 x 1920 ( 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 FPS )

   ZMADHIMI DIGJITAL:

   • KAMERA HASSELBLAD: 1 - 3X
   • KAMERA TELE: 3 - 9X

   FORMATI I VIDEOS:

   • MP4 / MOV ( MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265 )

   BITRATE MAKSIMAL: 150Mbps

   SISTEMI PER MEMORIEN: exFAT

   **GIMBALI** 

   STABILIZIMI: 3 AKSE

   RROTULLIMI I KAMERES :

   • ANIM: -135° NE 70°
   • RROTULLIM: -50° NE 50°
   • SPANIM: -27° NE 27°

   **SENSORET**

   PERPARA:

   • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 18m
   • DISTANCA E NJOHJES: 0.5 - 200m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 54km/h
   • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 72°

   MBRAPA:

   • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 18m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 50km/h
   • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 72°

   ANESORE:

   • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 30m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 50km/h
   • FUSHEPAMJA: HORIZONTALE 90° / VERTIKALE 72°

   LART:

   • DISTANCA E MATJES: 0.5 - 18m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 22km/h
   • FUSHEPAMJA: PARA & MBRAPA 72° / MAJTAS & DJATHTAS 90°

   POSHTE:

   • DISTANCA E MATJES: 0.3 - 14m
   • SHPEJTESIA E NJOHJES: SHPEJTESI ≤ 22km/h
   • FUSHEPAMJA: PARA & MBRAPA 106° / MAJTAS & DJATHTAS 160°

   **BATERIA**

   BATERIA E DRONIT: LiPo 14.76V 4241mAh / NE PERDORIM RRETH 46 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 1 ORE

   LIMITI VOLTAZHIT GJATE KARIKIMIT: 17V MAX

   ENERGJIA E BATERISE: 62.6Wh

   PESHA E BATERISE: 267g

   !!! **MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT** !!!

   Cmimi real Lek 199,000 Oferte Lek 159,000 Ulje 20%
   /

   Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

   -Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

   Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

   -Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

   • Produkt origjinal
   • Cilësi e lartë
   • Pagesa në dorëzim të produktit
   • Ne gjendje, gati per transport
   • Ne pritje
   Blini super lehtë me WhatsApp
   Të tjera nga Drone
   Oferte
   Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
   dji
   Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
   Oferte
   Dron Quadcopter SJRC F7 4K
   sjrc
   Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
   Oferte
   DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
   8811
   Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%