Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )

DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri ) X
+
-
=

?
Porosit Tani

DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )

DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )

DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online 

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRON QUADCOPTER

KAPACITETI I BATERISE : 2850mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 4 ORE / NE FLUTURIM RRETH 28 MINUTA (varet nga lartesia dhe manovrimet)

LARTESIA : 120-150m 

DISTANCA E TRANSMETIMIT : RRETH 2000m ( PA PENGESA )

DISTANCA E TRANSMETIMIT 5G : RRETH 500m ( PA PENGESA )

DISTANCA E NDJEKJES AUTOMATIKE ME GPS : RRETH 10-100m

DISTANCA E FOTOS / VIDEO ME SHENJA DUARSH : RRETH 3-10m

TELEKOMANDA : ME TANSMETUES 2.4GHz, KUNDER INTERFERENCES PERMASAT E SUPORTUARA PER TELEFONIN 4.7 DERI NE 6.5 INÇ

BATERI PER TELEKOMANDEN : 3 x BATERI AA ( NUK PERFSHIHEN NE PAKETIM )

PERMASA E DRONIT ( I PALOSUR ) : 170 x 105 x 67mm

PERMASA E DRONIT ( I HAPUR ) : 260 x 260 x 67mm

PESHA: 450-500GR

REZOLUCIONI I VIDEOS : 2048 x 1080P @ 25fps

REZOLUCIONI I FOTOS ( ne MicroSD ): 5700 x 4275P

MOTORI: 1806 RROTULLIME TE VAZHDUESHME

GPS ME NDIQ NGA PAS : RRETH 10 - 100 METRA 

SISTEMET E PROGRAMEVE  TE TELEFONAVE : iOS 9.0 OSE ME TE VONSHEM  OSE  ANDROID  5.0 OSE ME TE VONSHEM

PAKETIMI PERFSHIN :

 • 1 x TELEKOMANDE KOMANDIMI 
 • 2 x BATERI
 • 1 x KABELL KARIKIMI
 • 2 x HELIKA RREZERVE 
 • 1 x KACAVIDE
 • 1 x MANUAL
 • 1 x CANTE

VECORI : DRONI PA FURÇA AVIATOR 6K ESHTE NJE QUADCOPTER INTELIGJENT DHE I FUQISHEM RC, I PAJISUR ME NJE SISTEM TE PERPARUAR GPS.

KAMERA ME DEFINICION TE LARTE JU LEJON TE MERRNI PAMJE AJRORE CILESORE.

TRANSMETIMI ME WI-FI 5G SIGURON TRANSMETIM TE DREJTPERDREJTE TE VIDEOS NE CILESINE MAKSIMALE.

E PAJISUR ME FUNKSIONIN "ME NDIQ", KY DRON DO TE QENDROJE MBI JU AUTOMATIKISHT, DUKE E MBAJTUR KAMEREN TE PERQENDRUAR TEK JU GJATE GJITHE KOHES DHE DUKE KAPUR ÇDO LEVIZJE TUAJEN.

ME NJE BATERI INTELIGJENTE TE KRIJUAR SE FUNDMI, PERFITONI KOHE FLUTURIMI DERI NE 28 MINUTA, DUKE JU DHENE NJE PERVOJE ME TE GJATE FLUTURIMI!

KAMERA WIFI 6K ( 5700x4275P ) ME FUSHEPAMJE TE GJERE 120°, E PAJISUR ME STABILIZUES VIDEO GIMBAL ME 2 AKSE DHE LENTE TE GJERE ME FUSHEPAMJE 120° JEP NJE PAMJE PANORAMIKE PER REGJISTRIMIN E MOMENTIT TUAJ TE PAHARRUESHEM.

TRANSMETIMI ME WI-FI 5G SIGURON VIDEO ME CILESI TE LARTE NE KOHE REALE, IDEALE PER SELFIE.

E PAJISUR ME KAMERA 6K, KAPNI FOTOGRAFI DHE VIDEO MAHNITESE NGA QIELLI, ME GIMBAL TE QENDRUESHEM, DRONI REGJISTRON PAMJE PA LEKUNDJE OSE DRIDHJE.

OPSIONI E TE REGJISTRUARIT FOTO ME NJE FIGURE DUARSH, DUKE BERE SHENJEN E PAQES ME DY GISHTA LART,

GPS I SAKTE JU SIGURON KOORDINATA TE SAKTA TE POZICIONIMIT TE DRONIT TUAJ PA SHUME PERPJEKJE. EDHE NESE NUK KENI PERVOJE TE JASHTEZAKONSHME MANOVRIMI, ME AVIATOR 6K, JU MUND TE FLUTURONI RRETH NJE PIKE INTERESI, TE BENI REGJISTRIME ME NJE PLAN GJURMIMI OSE TE KRIJONI VETE NJE TRAJEKTORE PER TE BERE FLUTURIMIN ASHTU SIÇ DESHIRONI.

FUNKSIONI I INTEGRUAR I KTHIMIT NE PIKEN E NISJEN BEN QE DRONI TE KTHEHET AUTOMATIKISHT NE SHTEPI PIKERISHT KUR BATERIA E TIJ ESHTE E DOBET OSE SINJALI ESHTE I DOBET KUR FLUTURON JASHTE RREZES, DUKE MOS JU SHQETESUAR KURRE PER HUMBJEN E DRONIT.

BATERIA INTELIGJENTE ME KAPACITET TE LARTE 2850MAH JU SIGURON DERI NE 28 MINUTA KOHE FLUTURIMI FALE MOTOREVE TE QETE, POR SHUME TE FUQISHEM QE OFROJNE REZISTENCE ME TE MIRE DUKE PESHUAR ME PAK DHE ME NJE SHPERNDARJE ME TE MIRE TE NXEHTESISE,

DIZENJIM FANTASTIK ME PALOSJE E BEN TRANSPORTIMIN E DRONIT ME TE LEHTE, DUKE JU ZENE ME PAK VEND.

ME APLIKACIONIN PERKATES JU MUND TE TRANSMETONI VIDEON E DRONIT DRIEKT TEK TELEFONI JUAJ LIVE PA NGECJE DHE VONESA

 

KUJDES :

DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES, MOS E CONI LARG SA TE MESOHENI .LERENI TE GJEJE GPS DHE BEJENI GJITHMONE RROTULLEMET E GIROSKOPIT SIPAS MANUALIT PARA SE TA NGRINI.

JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE.
MOS E NGRINI KUR KA ERE OSE SHI .  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA.

SHIKONI DHE VIDEO PERDORIMI NE YOUTUBE 

Cmimi real Lek 49,000 Oferte Lek 23,500 Ulje 52%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

 • Produkt origjinal
 • Cilësi e lartë
 • Pagesa në dorëzim të produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter SJRC F7 4K
sjrc
Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%