DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K

DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K
DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K

DRON QUADCOPTER LYZRC K3 MAX 4K

Cmimi real Lek 40,000 Oferte Lek 31,000 Ulje 23%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online 

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

**DRONI**

PESHA : 575g

LARTESIA MAKSIMALE : 200m

LARGESIA MAKSIMALE : 1200 m

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 25 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS / OPTICAL FLOW

FREKUENCA E OPERIMIT : 5GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**CAMERA**

REZOLUCIONI I FOTOS DHE VIDEOS : 2560 x 1440

TRANSMETIMI VIDEO : 25FPS MAX

FREKUENCA E OPERIMIT : 5G WIFI FPV

GJATESIA FOKALE : 3.2mm

DIAFRAGMA : f/2.5

PIKSELA EFEKTIV : 8MP

KENDI I LENTES : 120°

KENDI I LEVIZJES SE KAMERES : 0° - 90°

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : Li-Ion 11.1V 2500mAH / NE PERDORIM RRETH 25 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 4 ORE

ENERGJIA E BATERISE: 27.75 Wh

!!!**MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT 

VECORI : KY QUADKOPTER I PAJISUR ME MOTOR TE FUQISHEM PA FURÇE JEP NORMA VONESE MJAFT TE ULETA, REZOLUCION MAHNITES SUPER HD, WIFI DHE REZISTENCE TE FORTE NDAJ ERES, I CILI FITON EKUILIBER TE MADH NDERMJET STABILITETIT DHE FLUTURIMIT. NDJEKJA E FLUTURIMIT, KONTROLLI I GJESTEVE, PIKA E INTERESIT TE FLUTURIMIT DHE POZICIONIMI I DYFISHTE QE PERMBAN RRJEDHEN OPTIKE DHE SISTEMIN GPS E BEJNE ATE NJE DRON IDEAL PER T'JU DHURUAR PERVOJE TE PAHARRUESHME TE FLUTURIMIT FPV.

TRANSMETIMI FPV WIFI 5G JU JEP PAMJE AJRORE NE KOHE REALE, GJE E CILA JU LEJON TE MERRNI FOTOGRAFI TE QARTA DHE VIDEO TE MREKULLUESHME PERMES TELEFONIT CELULAR DHE TE ARGETOHENI DUKE PARE BOTEN NGA AJRI

KAMERA ME KEND TE GJERE 120° ME KEND TE RREGULLUESHEM E AKORDUAR NE MENYRE MAHNITESE JU MUNDESON TE KAPNI PAMJE TE GJALLA PA SHMANGIE APO SHTREMBERIM TE NGJYRAVE

FOTO DHE VIDEO TASHME BEHEN LEHTESISHT ME NJE LEVIZJE DORE NEPERMJET GJESTEVE TE CILAT DRONI I NJEH SI KOMANDA,DUKE NGRITUR DY GISHTA PER FOTO APO DUKE HAPUR TE GJITHE PELLEMBEN PER VIDEO

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS  DHE MBAHET NE BEGINNER  MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR )SA TJA MERRNI DOREN , KJO BEN QE MOS TJU IKI LARG. JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE.  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA.

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 2S
dji
Oferte Lek 144,900 Cmimi real Lek 165,000 Ulje 12%
Oferte
DRON QUADCOPTER SJRC F11S 4K PRO GPS ( 1 Bateri )
sjrc
Oferte Lek 35,900 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 27%
Oferte
Dron Quadcopter E58L Me Drita LED
rc
Oferte Lek 5,900 Cmimi real Lek 12,000 Ulje 51%
Oferte
Dron Quadcopter DJI Mini 2
dji
Oferte Lek 75,000 Cmimi real Lek 99,000 Ulje 24%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 27,900 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 43%
Oferte
DRON QUADCOPTER E99 MAX 4K ( 2 Bateri )
rc
Oferte Lek 7,200 Cmimi real Lek 21,000 Ulje 66%