Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K

DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K X
+
-
=

?
Porosit Tani

DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K

DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K
DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K

DRON QUADCOPTER XiL 193 MAX 4K

Ne qofte se deshironi te vini te shikoni dronin nga afer per ta blere dhe tja u shpjegojme perdorimin na kontaktoni te numri 069 588 3782 te lini takim 30 minuta para dhe te perfitoni nga ofertat online 

PERSHRKIMI

EMRI : DRON

**DRONI**

PESHA : 585g

LARTESIA MAKSIMALE : 100m

LARGESIA MAKSIMALE : 1200 m

KOHA E FLUTURIMIT : RRETH 23-26 MINUTA

SISTEMI I POZICIONIMIT : GPS / OPTICAL FLOW

FREKUENCA E OPERIMIT : 2.4GHz

MOTORI : 4 MOTORE TE FUQISHEM PA FURCA KARBONI

**CAMERA**

REZOLUCIONI I FOTOS : 4096 x 3072

TRANSMETIMI VIDEO : 25FPS MAX

FREKUENCA E OPERIMIT : 5G WIFI FPV

GJATESIA FOKALE : 3.2mm

DIAFRAGMA : 2.5

PIKSELA EFEKTIV : 8MP

KENDI I LENTES : 110°

KENDI I LEVIZJES SE KAMERES : 0° - 100°

**BATERIA**

BATERIA E DRONIT : LiPo 7.6V 3400mAH / NE PERDORIM RRETH 23-26 MINUTA / NE KARIKIM RRETH 6 ORE

ENERGJIA E BATERISE: 27.75 Wh

!!!**MOS E MBIKARIKONI OSE NENSHKARKONI BATERINE E DRONIT 

VECORI : KY QUADKOPTER 193 MAX 4K PAJISUR ME MOTOR TE FUQISHEM PA FURÇE 1806 JEP NORMA VONESE MJAFT TE ULETA, REZOLUCION MAHNITES 4K HD, WIFI DHE REZISTENCE TE FORTE NDAJ ERES, I CILI FITON EKUILIBER TE MADH NDERMJET STABILITETIT DHE FLUTURIMIT. NDJEKJA E FLUTURIMIT, KONTROLLI I GJESTEVE, PIKA E INTERESIT TE FLUTURIMIT DHE POZICIONIMI I DYFISHTE QE PERMBAN RRJEDHEN OPTIKE DHE SISTEMIN GPS E BEJNE ATE NJE DRON IDEAL PER T'JU DHURUAR PERVOJE TE PAHARRUESHME TE FLUTURIMIT FPV.

TRANSMETIMI FPV WIFI 5G JU JEP PAMJE AJRORE NE KOHE REALE, GJE E CILA JU LEJON TE MERRNI FOTOGRAFI TE QARTA DHE VIDEO TE MREKULLUESHME PERMES TELEFONIT CELULAR DHE TE ARGETOHENI DUKE PARE BOTEN NGA AJRI

KAMERA ME KEND TE GJERE 4K HD ME KEND TE RREGULLUESHEM E AKORDUAR NE MENYRE MAHNITESE JU MUNDESON TE KAPNI PAMJE TE GJALLA PA SHMANGIE APO SHTREMBERIM TE NGJYRAVE

FOTO DHE VIDEO TASHME BEHEN LEHTESISHT ME NJE LEVIZJE DORE NEPERMJET GJESTEVE TE CILAT DRONI I NJEH SI KOMANDA,DUKE NGRITUR DY GISHTA PER FOTO APO DUKE HAPUR TE GJITHE PELLEMBEN PER VIDEO

KUJDES : DRONI LIDHET ME APLIKACIONIN PERKATES , ME GPS  DHE MBAHET NE BEGINNER  MODE ( NE PROGRAM PER FILLESTAR )SA TJA MERRNI DOREN , KJO BEN QE MOS TJU IKI LARG. JU LUTEMI PERDORENI NE FUSHE TE HAPUR PA PENGESA SA TJA MERRNI DOREN QE MOS TE PESONI AKSIDENTE.  BENI KUJDES ME PILOTIMIN SE NUK ESHTE  PERGJEGJESI E JONA.

Cmimi real Lek 49,000 Oferte Lek 36,000 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Drone
Oferte
Dron Quadcopter DJI Air 3 DJI RC Fly More Combo
dji
Oferte Lek 159,000 Cmimi real Lek 199,000 Ulje 20%
Oferte
Dron Quadcopter SJRC F7 4K
sjrc
Oferte Lek 24,500 Cmimi real Lek 40,000 Ulje 39%
Oferte
DRON QUADCOPTER 8811 PRO AVIATOR 6K ( 2 Bateri )
8811
Oferte Lek 23,500 Cmimi real Lek 49,000 Ulje 52%