DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT

DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT
DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT

DRITA LED BASEUS ME INDUKSION PER NDRICIMIN E BRENDSHEM TE AMBJENTIT

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,800 Ulje 18%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : DRITE LED ME INDUKSION 

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

FUQIA: 0.5W

PERMASA : 164*40*39mm

TEMPERATURA OPERTIMIT: -10℃- +40℃

KAPACITETI BATERISE: 500mAh

PESHA: 82g

VECORI : 2 DRITA INTELIGJENTE LED, INDUKSION NE BAZE TE TRUPIT TE NJERIUT,

PARANDALON MBINXEHJEN, NUK JU VRET OSE DEMTON SYTE,

MATERIAL PLASTIK I ZGJEDHUR, TEPER I DURUESHEM

VENDOSET DHE HIQET LEHTESISHT,

PAMJE ELEGANTE SI KRISTAL,

FUQIZOHET NGA NJE KABELL PA QENE NEVOJA PER TE NDERRUAR BATERI.


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus