Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cyber Adaptor HUB Transparent Multifunksional 11 Ne 1 Wiwu

Cyber Adaptor HUB Transparent Multifunksional 11 Ne 1 Wiwu X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cyber Adaptor HUB Transparent Multifunksional 11 Ne 1 Wiwu

Cyber Adaptor HUB Transparent Multifunksional 11 Ne 1 Wiwu
Cyber Adaptor HUB Transparent Multifunksional 11 Ne 1 Wiwu
Cyber Adaptor HUB Transparent Multifunksional 11 Ne 1 Wiwu

Cyber Adaptor HUB Transparent Multifunksional 11 Ne 1 Wiwu

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA 

MARKA : WIWU

MATERIALI : ALIAZH ZINKU

PERSHTATET PER : PAJISJET ME PORTE TYPE-C

HYRJE : 5V - 5A / 9V - 5A / 15V - 5A / 20V - 5A ( 100W MAX )

PORTA HDMI : DALJE VIDEO ME REZOLUCION 4K @ 30Hz

3 x PORTA USB : ME SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps 

1 x PORTE USB2.0 : 480Mbps

PORTE SD DHE MICRO SD : DERI NE 32GB

PORTE DALESE : PORTE TYPE-C FAST CHARGING 100W

PORTE RJ45 : PORTE GIGABIT ETHERNET ME SHPEJTESI 1000Mbps

PORTE VGA : PER TA LIDHUR ME PAJISJE TRANSMETIMI FIGURE TE TJERA SI MONITORE TE NDRYSHEM APO PROJEKTOR.

PORTE AUDIO : PER TE LIDHUR KUFJE APO PAJISJE TE TJERA DEGJIMI

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE PERMASE E VOGEL PER TA PASUR GJITHMONE ME VETE,

PAMJE MODERNE TRANSPARENTE PLOT SHKELQIM, PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI,

SHPEJTESI KARIKIMI DHE TRANSMETIMI TE MAHNITSHME,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT, LIDHET ME TELEVIZOR ME PORTE HDMI,

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 3 PORTAVE USB 3.0 DUKE E PERDORUR LAPTOPIN SI DESKTOP PER TE PERPUNUAR ME SHPEJTE DHE ME LEHTE TE DHENA TE NDRYSHME,

VJEN ME PORTE HDMI DERI NE 4K@30Hz DHE PORTE RJ45 ME SHPEJTESI 1000Mbps

MATERIALI PREJ ALIAZHI TE ZINKUT E SHPERHAP NE MENYRE EFFEKTIVE NXEHTESINE,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

Cmimi real Lek 7,500 Oferte Lek 6,500 Ulje 13%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%