Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cover Lekure Apple Leather Case Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Cover Lekure Apple Leather Case Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cover Lekure Apple Leather Case Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Cover Lekure Apple Leather Case Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Lekure Apple Leather Case Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Lekure Apple Leather Case Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Lekure Apple Leather Case Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Lekure Apple Leather Case Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max
Cover Lekure Apple Leather Case Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Cover Lekure Apple Leather Case Per Iphone 12 Mini / 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : COVER LEKURE

MARKA : APPLE

MODELI : LEATHER CASE

MARKA E TELEFONIT QE PERSHTATET : SERIA E IPHONE 12

MATERIALI :  LEKURE 

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / BLU / JESHILE E ERRET / ROZE

PERDORIMI : MBRON TELEFONIN TUAJ NGA GODITJET DHE GERVISHTJET E PAPRITURA, MBROJTJE E PLOTE

VECORI :  DIZENJIM SPECIAL NGA APPLE, ME CILESINE ME TE MIRE TE LEKURES

TJETER : PERSHTATET DERI NE DETAJE ME MODELIN E TELEFONIT,

MATERIAL I CILESISE SE LARTE SIGURON MBROJTJE 360 GRADE,

NUK LE SHENJA GISHTASH,

AKSES TE PLOTE NE BUTONA DHE KONTROLLIN E TELEFONIT,

HEQJA DHE VENDOSJA E COVERIT ESHTE SHUME E LEHTE
MODELI
COLOR
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,000 Ulje 44%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Apple Origjinale
Oferte
Kabell Usb Origjinal 1m Apple Original Lightning Cable
apple
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%