Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Shpine Laptopi Xiaomi

Cante Shpine Laptopi Xiaomi X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Shpine Laptopi Xiaomi

Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi

Cante Shpine Laptopi Xiaomi

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE SHPINE XIAOMI BUSINESS MULTIFUNCTIONAL BACKPACK 2

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : PELHURE-FIBER POLYCOOL

PERMASA : 325 x 180 x 445mm

NGJYRA : GRI E ERRET

PESHA : RRETH 0.93kg

VELLIMI : RRETH 26L

VECORI : ÇANTE SHPINE XIAOMI BUSINESS MULTIFUNCTIONAL BACKPACK 2
E THJESHTE DHE E LEHTE, MINIMALIZEM PER SHIJET E KUJTDO, JETE E RAFINUAR PER NJEREZIT E BIZNESIT
MATERIAL I FRESKET | REZISTENTE NDAJ KONSUMIT DHE E PAPERSHKUESHME NGA UJI | FORME E THJESHTE KATRORE | E LEHTE DHE E FORTE

TRENDI KLASIK, I DOMOSDOSHEM PER UDHETIMET E BIZNESIT
NJE ÇANTE SHPINE KLASIKE PER UDHETARET PER NJEREZIT E BIZNESIT. DIZENJIM I PERDITESUAR I CILI KRIJON NJE PAMJE TE FRESKET DHE ME STIL. AI RESPEKTON KONCEPTIN E INTEGRIMIT TE MODES DHE STILIT NE JETEN E BIZNESIT PER ELEGANCE DHE SERIOZITET KUDO.
ÇANTE SHPINE NE STIL BIZNESI, QOFTE PER PUNE, UDHETIME NE PUNE APO UDHETIME AFATSHKURTRA, MUND TE MERRET LEHTESISHT ME VETE.

NDARJE E DYFISHTE ME DY XHEPA, PERBALLONI ME QETESI NEVOJAT E NJEREZVE TE BIZNESIT
NJE NDARJE MUND TE MBAJE SENDE PERSONALE, BATERI TE JASHTME, KABLLO KARIKIMI, DOKUMENTE DHE SENDE TE TJERA, NDERSA NDARJA TJETER MBAN LAPTOP DERI NE 15,6 INÇ, KABLLO KARIKIMI DHE TELEFONA CELULARE, IPAD DHE SENDE TE TJERA.

INOVATIVE DHE NE MODE, TREDIMENSIONALE DHE E LEHTE PER T'U KUJDESUR
DUKE THYER STILIN TRADICIONAL, MATERIALE ESHTE I PERBERE NGA PELHURE E PERZGJEDHUR E CILA ESHTE E STILIT KLASIK TE BIZNESIT DHE KA NJE STRUKTURE TE HOLLE.
E FORTE DHE E QENDRUESHME, E FRESKET DHE ELEGANT; PELHURA E NGJITUR KA VETI TE PAPERSHKUESHME NGA UJI DHE LENGJE TE NDRYSHME, TE CILAT MUND TE TRAJTOHEN LEHTESISHT DUKE I FSHIRE BUTESISHT.

NIVELI 4 I PAPERSHKUESHMERISE NGA UJI, I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ KONSUMIT
ÇANTA E SHPINES ESHTE BERE NGA NJE LLOJ E RI PELHURE, E CILA KA KARAKTERISTIKA TE NIVELIT 4 TE REZISTENCES NDAJ UJIT. EDHE NESE FILXHANI I KAFESE ESHTE PERMBYSUR AKSIDENTALISHT, VENDOSENI NE ÇANTEN E SHPINES DHE PERDORNI NJE PESHQIR TE LAGUR.
MUND TE PASTROHET LEHTESISHT DHE TE MBAHET E THATE DHE E RREGULLT.

HAPESIRE ​​E LARMISHME
ME NJE KAPACITET TE MADH PREJ 18L, ZONA FUNKSIONALE ESHTE E RREGULLUAR NE MENYRE TE ARSYESHME DHE ESHTE E PERSHTATSHME PER TE MARRE DHE VENDOSUR SENDE, TE CILAT MUND TE PLOTESOJNE RUAJTJEN E VESHJEVE SPORTIVE, KUFJEVE, TELEFONAVE APO TABLETAVE ETJ., SI DHE SENDE TE TJERA TE PERDITSHME.
NDERSA XHEPI TJETER MUND TE STREHOJE LAPTOPE DERI NE 15,6 INÇ.

DEKOMPRESIM ME SHUME SHTRESA DHE MBAJTJE KUNDER DRIDHJEVE DHE GODITJEVE, ZVOGELOJNE NGARKESEN NE SUPET TUAJA
MATERIALI I BUTE DHE I HOLLE I RRJETES SANDUIÇ NDODHET NE PJESEN E PASME DHE NDAHET NE 3 SHTRESA, RRJETE SANDUIÇ, SHTRESE E HOLLE EPE DHE PELHURA E ZGJEDHUR, E CILA SHPERNDAN NE MENYRE EFEKTIVE NXEHTESINE DHE ZVOGELON NGARKESEN.
MBAJTJA ESHTE ME KOMODE, DUKE E BERE UDHETIMIN NJE KENAQESI.

DIZENJIM I LEHTE, ME E THJESHTE PER TE UDHETUAR
DIZENJIMI I NJE ÇANTE PESHELEHTE KA QENE GJITHMONE PIKA KYÇE E KERKIMIT DHE KERKIMIT TE XIAOMI. DUKE SIGURUAR TE NJEJTIN KAPACITET, ATA MUND TE OPTIMIZOJME STRUKTUREN E BRENDSHME DHE TA PERSHTASIN ATE.
PELHURE PESHELEHTE.

 

E DISPONUESHME NE DY NGJYRA
GRI E ERRET

Cmimi real Lek 8,500 Oferte Lek 6,900 Ulje 19%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Tastiere Lazer Dhe Power Bank
tjeter
Oferte Lek 8,900 Cmimi real Lek 10,500 Ulje 15%
Oferte
Projektor Android UHD
tjeter
Oferte Lek 8,900 Cmimi real Lek 10,500 Ulje 15%
Oferte
Drite Zyre Moderne
tjeter
nga Lek 6,900 Cmimi real Lek 8,000 Ulje 14%
Oferte
Ore Mekanike Me Rrotullim Automatik
tjeter
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 18%
Oferte
Drite LED Me Bluetooth Dhe Me Arome
tjeter
Oferte Lek 3,300 Cmimi real Lek 4,300 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Vogel Tavoline Me Drite RGB
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,800 Ulje 32%