Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Shpine Laptopi Xiaomi

Cante Shpine Laptopi Xiaomi X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Shpine Laptopi Xiaomi

Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi
Cante Shpine Laptopi Xiaomi

Cante Shpine Laptopi Xiaomi

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : CANTE SHPINE XIAOMI YOUQI

MARKA : XIAOMI

MATERIALI : PELHURE-FIBER POLYCOOL

PERMASA : 330mm x 230mm x 465mm

NGJYRA : E ZEZE

PESHA : RRETH 0.8kg

VELLIMI : RRETH 25L

VECORI : ÇANTE SHPINE XIAOMI ME SUPER KAPACITET
E THJESHTE DHE E LEHTE, MINIMALIZEM PER SHIJET E KUJTDO
GUXONI TE SFIDONI JETEN E JASHTEZAKONSHME
SUPER KAPACITET 25 LITRA | VEND PER LAPTOP 15,6 INÇ | REZISTENTE NDAJ KONSUMIT DHE E PAPERSHKUESHME NGA UJI | FORME E THJESHTE KATRORE | E LEHTE DHE E FORTE

ÇANTE SHPINE E ZGJERUESHME
ME SHUME MUNDESI PER NJE JETE ME TE MIRE
KAPACITETI I ZGJERIMIT
GJITHNJE E ME I PERSHTATSHEM
DIZAJNI ME KAPESE NE TE DY ANET E ÇANTES SE SHPINES MUND TE ZGJEROJE NE MENYRE EFEKTIVE KAPACITETIN E ÇANTES SE SHPINES. FORMA E ÇANTES ESHTE E BUKUR DHE E THJESHTE, DUKE NXJERRE NE PAH PERSONALITETIN E PAPERMBAJTUR TE TE RINJVE DHE DUKE NGARKUAR ME SHUME SENDE TE PREFERUARA.

DIZENJIM ME RRIPA SHTRENGUES
JU DHURON SIGURI DHE STABILITET
KUR MBANI ÇANTA SHPINE NE SHPINE SA HERE QE UDHETONI, LAPTOPI, IPAD, KINDLE DHE PRODUKTE TE TJERA ELEKTRONIKE DO TE MERREN ME VETE. PER TE SIGURUAR QENDRUESHMERINE E ÇANTES SE SHPINES, DIZAJNI I SHTRENGIMIT MUND TE STABILIZOJE TRUPIN E ÇANTES SE SHPINES DHE TA BEJE TE LEHTE MARRJEN E SAJ.

APLIKIM ME SHUME SITUATA
I PERSHTATSHEM PER PERDITSHMERI DHE KOHEN E LIRE
ÇANTA E SHPINES MUND TE STREHOJE NJE SERE PRODUKTESH ELEKTRONIKE, PAVARESISHT NESE ESHTE PUNA E PERDITSHME, NEGOCIATAT E BIZNESIT, TAKIMET DHE MOMENTET E TJERA MUND TE KONTROLLOHEN LEHTESISHT, TE BEHEN NJE OPSION UDHETIMI.

SISTEMI I REHATSHEM I MBAJTJES
REDUKTIM EFEKTIV I NGARKESES DHE PESHES
SISTEMI I REHATSHEM I SHPATULLAVE, DIZAJNI I RRIPIT TE SHPATULLAVE NE FORME S, SHPATULLAT E PERSHTATSHME, ZVOGELON NE MENYRE EFEKTIVE PRESIONIN NE SHPINE, JASTEK/SFUNGJER SHPINE ME ELASTICITET TE LARTE DHE FRYMEMARRJE, JU SJELL PERVOJE ME TE REHATSHME.

NIVELI 4 I PAPERSHKUESHMERISE NGA UJI, I LEHTE DHE REZISTENT NDAJ KONSUMIT
ÇANTA E SHPINES ESHTE BERE NGA NJE LLOJ E RI PELHURE, E CILA KA KARAKTERISTIKA TE NIVELIT 4 TE REZISTENCES NDAJ UJIT. EDHE NESE FILXHANI I KAFESE ESHTE PERMBYSUR AKSIDENTALISHT, VENDOSENI NE ÇANTEN E SHPINES DHE PERDORNI NJE PESHQIR TE LAGUR.
MUND TE PASTROHET LEHTESISHT DHE TE MBAHET E THATE DHE E RREGULLT.

E DISPONUESHME NE NGJYRE TE ZEZE
DIZENJIM MINIMALIST NE NGJYRE TE ZEZE PER T'JU PERSHTATUR SHIJEVE TE KUJTDO.

Cmimi real Lek 8,500 Oferte Lek 5,400 Ulje 36%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Produkte të reja
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,300 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 28%
Oferte
Mikrofon Wireless 2 Ne 1 Jmary Me Type-C & Lightning
jmary
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,200 Ulje 21%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 37%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 4,600 Cmimi real Lek 6,000 Ulje 23%
Oferte
Syze Mbajtese Celulari VR Shinecon Per Telefona
shinecon
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 3,000 Ulje 60%
Oferte
Llambe Dore LED RGB Portative Per Foto dhe Video
tjeter
Oferte Lek 3,900 Cmimi real Lek 5,300 Ulje 26%