Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus

Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus

Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus
Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus
Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus
Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus
Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus
Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus
Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus
Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus
Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus

Cante Ngrohjeje Me Uje Per Gjume Te Qete Baseus

PERSHKRIMI

EMRI : CANTE NGROHJEJE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS (KUNDER NXEHJES) + VELVET + FLOKE TE LEPURIT

PERMASA :274х185х48 mm

FUQIA INPUT: 220V

FREKUENCA: 50Hz

KAPACITETI: 2.4L

PESHA QE PERBALLON: DERI NE 80KG

NGJYRA : GRI 

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR DHE PRODUKT CILESOR,

NGROHJE E MENJEHERSHME NE 8 MINUTA, 

KRIJON NJE AMBJENT TE QETE DHE TE NGROHTE,

KUNDER MBI NXEHJES DHE SISTEM FIKJEJE AUTOMATIKE NE RAST RREZIKU, SUPER E SIGURT, EKONOMIKE DHE PA HARXHIME, 

MUND TA PERDORNI KUDO DHE PER KEDO, SI PER RRITUAR ASHTU EDHE FEMIJE.

 

Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 2,600 Ulje 7%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Aksesorë Shtëpie
Oferte
Freskuese e Rikarikueshme me Mbajtese Telefoni
xo
nga Lek 1,800 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 28%
Oferte
Grirese Elektrike Wireless Remax Per Kuzhine
remax
Oferte Lek 2,700 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 23%
Oferte
Freskuese E Dyaneshme Remax
remax
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%