Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi

Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi

Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi
Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi
Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi
Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi
Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi
Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi
Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi
Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi
Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi
Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi

Boks Me Bluetooth Origjinal Redmi

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOKS ME BLUETOOTH

MARKA : REDMI

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

MATERIALI: ABS + ALIAZH ALUMINI

FUQIA BOKSIT: 5W

PERMASA : 142 x 70 x 82mm

PESHA : 460g

VECORI : DIZENJIM I DALJES AUDIO NE PJESEN E PERPARME DHE ESHTE NJE ALTOPARLANT 5W 1,75 INÇ ME NJE ZGAVER TE MADHE ZERI 350CC ME TEKNOLOGJINE CRYSTALWAVE

VJEN ME PORTEN BLUETOOTH QE DO TE THOTE SE MUND TE KONTROLLOJE GJITHASHTU PAJISJET E TJERA XIAOMI ME BLUETOOTH DHE MUND TE TRANSMETOJE MEDIA NGA TELEFONAT INTELIGJENTE TE PERDORUESVE OSE ÇDO PAJISJE TJETER.

PAMJE MODERNE ME DIZENJIM PRAKTIK PER CDO DHOME TE SHTEPISE,

TINGULL SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

E PERSHTATSHME PER LIDHJE ME KOMPJUTER, IPHONE, TABLET, TV ETJ.

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE.

Cmimi real Lek 9,000 Oferte Lek 7,000 Ulje 22%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%