Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital

Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital X
+
-
=

?
Porosit Tani

Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital

Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital
Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital
Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital
Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital
Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital
Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital
Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital
Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital
Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital
Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital
Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital
Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital

Boks Me Bluetooth Dhe Wireless 4ne1 Me Alarm, Ekstra Bass + Panel Digital

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BOX BLUETOOTH

MARKA : NBY

MATERIALI : ABS + ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E ZEZE / KAFE

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V4.2

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

FREKUENCA : 100Hz-20KHz

KAPACITETI I BATERISE : 2200mAH

KOHA : NE KARIKIM RRETH 2 ORE / NE PERDORIM RRETH 6 ORE  / STANDBY 30 ORE

VECORI : KOMBINIM I VECANTE I KATER ELEMENTEVE NE NJE DIZENJIM TE VETEM,

SIPERFAQJA E LEMUAR DHE LUSTRUAR PREJ PASQYRE JU MUNDESON TE SHIKONI KUDO

MUND TE VENDOSNI 2 ALARME NJEKOHESISHT QE TE MENAXHONI ME MIRE KOHEN TUAJ

TREGON SAKTE OREN DHE TEMPERATUREN AKTUALE

PERDORIM I THJESHTE DHE TRANSMETIM SINKRON I STABILIZUAR,

TINGULL RRETHUES 360° SUPERIOR KRISTAL TE QARTE DHE BASS TE THELLE,

BATERI ME KAPACITET TE LARTE DHE PERFORMANCE ULTRA,

PAMJE LUKSOZE PLOT SHKELQIM ME DIZENJIM UNIK ME PJERRESI 75° QE TE SHIKOHET ME LEHTE

MIKROFON HD TE INTEGRUAR PER TELEFONATA TE QARTA ME VOLUM TE LARTE,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET ME BLUETOOTH,

BUTONA KONTROLLI INTUITIV PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MATERIALI SUPER CILESOR QE DALLON QE NE PREKJEN E PARE,

KONTAKTE PREJ SILIKONI TE BUTE QE NUK RRESHQET DHE NUK E DEMTON SIPERFAQEN KU VENDOSET

Cmimi real Lek 3,900 Oferte Lek 2,900 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bokse me Bluetooth
Oferte
Boks Me Bluetooth Remax
remax
Oferte Lek 5,500 Cmimi real Lek 6,800 Ulje 19%
Oferte
Boks Me Bluetooth Me Super Bass Moxom
moxom
Oferte Lek 3,200 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 29%