Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme XO 50000mah Me 4 Porta

Bateri E Jashtme XO 50000mah Me 4 Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme XO 50000mah Me 4 Porta

Bateri E Jashtme XO 50000mah Me 4 Porta
Bateri E Jashtme XO 50000mah Me 4 Porta
Bateri E Jashtme XO 50000mah Me 4 Porta
Bateri E Jashtme XO 50000mah Me 4 Porta
Bateri E Jashtme XO 50000mah Me 4 Porta
Bateri E Jashtme XO 50000mah Me 4 Porta

Bateri E Jashtme XO 50000mah Me 4 Porta

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : XO

KAPACITETI : 50000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE LIGHTNING / MICRO / TYPE-C : DC 5V - 2A

DALJE USB : 4 x DC 5V - 2A

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA : 165 x 81 x 49mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 4 PAISJE NJEKOHESISHT, 4 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

DY LLAMBA TE FUQISHME PER RASTE EMERGJENCE NE ERRESIRE,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

PANEL DIGJITAL LED NE TRUP TE BATERISE TREGON SAKTE NE PERQNDJE NIVELIN E BATERISE,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 8,000 Oferte Lek 6,000 Ulje 25%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%