Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar

Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar

Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar
Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar
Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar
Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar
Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar
Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar
Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar
Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar

Bateri E Jashtme 30000mah Me 2 Porta Usb + Type-c Dhe Kabllo Te Integruar

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 4 PORTA DHE 4 KABLLO TE INTEGRUAR KARIKIMI

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 30000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE KABELL USB : DC 5V - 2A

HYRJE MICRO / TYPE-C : DC 5V - 2A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

DALJE USB 1 : DC 5V - 4.5A / 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

DALJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.67A

DALJE USB 2 / KABELL LIGHTNING / KABELL MICRO / KABELL TYPE-C : DC 5V - 2A

NGJYRA : BLU

PERMASA : 167 x 83 x 37mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE DERI NE 6 PAISJE NJEKOHESISHT, 2 PORTA DALESE DHE 4 KABLLO TE INTEGRUAR PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES DHE PAJISJES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PAJISIEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

I PAJISUR ME MBAJTESE TE INTEGRUAR PER TELEFONIN TUAJ,

GJITHASHTU VJEN ME LLAMBE TE FUQISHME NE RASTE EMERGJENCE,

PANEL DIGJITAL QE TREGON SAKTE BATERINE E MBETUR,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 4,900 Oferte Lek 4,000 Ulje 18%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%