Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta

Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta

Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta
Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta

Bateri E Jashtme Remax 10000mah Me 3 Porta

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 PORTA

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 10000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE MICRO / TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2A ( 18W MAX )

DALJE USB 1 : DC 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 18W MAX )

DALJE USB 2 : DC 4.5V - 5A / 5V - 3A / 5V - 4.5A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 22.5W MAX )

DALJE TYPE-C : 5V - 3A / 9V - 2.23A / 12V - 1.67A ( 20W MAX )

NGJYRA : E ZEZE

PERMASA : 142 x 63.4 x 16mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM ME SHPEJTESI TE SHPEJTE DERI NE 22.5W,

MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEKOHESISHT, 3 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

PANEL DIGJITAL LED NE TRUP TE BATERISE TREGON SAKTE NE PERQNDJE NIVELIN E BATERISE,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE TYPE-C,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Color
Cmimi real Lek 3,500 Oferte Lek 2,800 Ulje 20%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%