Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W

Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W

Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W
Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W
Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W
Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W
Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W
Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W
Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W
Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W
Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W
Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W
Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W
Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W

Bateri E Jashtme Hoco 90000mah Me Drite të Fuqishme LED, Shumë Porta Dhe Karikim Te Shpejte 22.5W

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

*** SHENIM: BATERIA KERKON NJE ADAPTOR DHE KABELL MBI 3A PER T'U KARIKUAR MBI 85% - ADAPTORET DHE KABLLOT NORMALE E KARIKOJNE DERI NE 85% ***

EMRI : BATERI E JASHTME ME 4 PORTA USB DHE LIGHTNING / MICRO & TYPE-C

MARKA : Hoco

KAPACITETI : 90000mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE MICRO / LIGHTNING : DC 5V - 2A / 9V - 2A

HYRJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2A

DALJE USB 1 : DC 5V - 4.5A / 4.5V - 5A / 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A

DALJE USB 2 / 3 / 4 : DC 5V - 3A

DALJE TYPE-C : DC 5V - 3A / 9V - 2.22A / 12V - 1.67A

NGJYRA : E BARDHE

PERMASA : 175 x 90 x 84mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE DERI NE 5 PAISJE NJEKOHESISHT, 4 PORTA USB DHE 1 TYPE-C DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES DHE PAJISJES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PAJISIET TUAJA DISA HERE,

E PROJEKTUAR PER 300 CIKLE TE PLOTA PER NJE JETEGJATESI TE GARANTUAR,

DIZENJIM SA ME KOMPAKT PER KAPACITETIN E MADH QE KA,

ME NJE KARIKUES TYPE-C FAST 18W KERKON RRETH 25 ORE PER T'U KARIKUAR PLOTESISHT,

MATERIALE SUPER CILESORE TE ZGJEDHURA E BEJNE NJE ZGJEDHJE FANTASTIKE PER CDO AMBIENT,

I PAJISUR ME ME DRITE LED TE FUQISHME NE RASTE EMERGJENCE,

PANEL DIGJITAL QE TREGON SAKTE BATERINE E MBETUR,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Cmimi real Lek 16,900 Oferte Lek 15,000 Ulje 11%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%