Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta

Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta X
+
-
=

?
Porosit Tani

Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta

Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta
Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta

Bateri E Jashtme 65W Remax 22500mAh Me 3 Porta

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 3 PORTA

MARKA : REMAX

KAPACITETI : 22500mAH

MATERIALI : ABS + PC

HYRJE TYPE-C : 5V - 2A / 9V - 2A / 12V - 2A / 20V - 2.25A ( 45W MAX )

DALJE TYPE-C 1 : 5V - 3A / 9V - 3A / 15V - 3A / 20V - 3.25A ( 65W MAX )

DALJE TYPE-C 2 : 5V - 3A / 9V - 2.23A / 12V - 1.67A ( 20W MAX )

DALJE USB : 5V - 4.5A / 5V - 3A / 9V - 2A / 12V - 1.5A ( 22.5W MAX )

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

PERMASAT : 164 x 80 x 30mm

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KARIKIM I SIGURT DHE CILESOR,

MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEKOHESISHT, 3 PORTA DALESE PER TE ZGJEDHUR CILEN TE DONI SIPAS FISHES QE DISPONONI,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM ME PERMASE KOMPAKTE , E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

EKRANI DIGJITAL LED NE TRUP TE BATERISE TREGON NIVELIN E BATERISE SE MBETUR ME SAKTESI,

E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB DHE TYPE-C,

STANDARDI I RI I BATERISE OFRON MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT,

Color
Cmimi real Lek 7,000 Oferte Lek 5,900 Ulje 16%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%